Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen jó tapasztalatotok van...

Milyen jó tapasztalatotok van társkereső oldalak használatával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kifejezetten pozitív tapasztalatok érdekelnének, mert negatív, nagyon negatív véleményekkel nap mint nap találkozom mások elmondása alapján.
2023. febr. 14. 03:23
 1/9 anonim válasza:
Ott ismerkedtünk meg, 10+ éve együtt vagyunk.
2023. febr. 14. 06:22
 2/9 anonim válasza:
Semmilyen
2023. febr. 14. 07:19
 3/9 A kérdező kommentje:
2# miért nem írtál ide inkább a porszívó gégecső színének fontosságáról? Hasznosabb lett volna.
2023. febr. 14. 07:54
 4/9 anonim válasza:
Én is társkeresőn ismertem meg a feleségem, idén lesz a tizedik házassági évfordulónk.
2023. febr. 14. 09:52
 5/9 anonim válasza:
Hát a lányoknak nagyon jó önbizalom növelő, a fiúk megérzik, hogy milyen ha rengeteg jó csaj visszautasítja őket és értékelni fogják azt az egy normálisat, aki nem. :D
2023. febr. 14. 19:09
 6/9 anonim válasza:
Gyakorin ismertem meg a csajom, akivel másfél éve együtt vagyok, és a legnormálisabb lány a földön. Olyan csaj mint aki az animéből pattant volna ki, de úgy, hogy normális, wife material. Sok femcel után sikerült rátalálnom, és sok önfejlesztésen mentem át. Megtanultam, hogy a nőket maximálisan le kell szarni, és majd lesz olyan, akivel összeillesz, azzal meg minden könnyen megy. Más csajoknak meg mindig minden baj lesz, és hisztiznek mindenért.
2023. febr. 15. 00:56
 7/9 anonim válasza:
2-es csak röviden leírta a véleményét ezekkel az oldalakkal kapcsolatban. Ha hosszabb véleményt szeretnél akkor: A társkereső oldalak mostani lényege hogy az üzemeltetők zsebét megtömje a sok szingli ember pénzzel, cserébe kapunk bizonyos funkciókat amiknek köszönhetően megnövekszik a párt keresési esélyünk. Az egészben az a rossz hogy a társkereső oldalak nagyon szimpátiára azaz arcra mennek. Ha jól nézel ki írhatsz akármit lesz válasz, ha nem akkor szerelmes balladát is fogalmazhatsz akkor sem lesz semmi. 2-es válaszoló annyira tuti nem bejövős 1 db nőnek sem arcra.
2023. febr. 15. 16:03
 8/9 anonim válasza:
#7-es, kettes vagyok, és részben igazad van velem kapcsolatban. Voltak már lányok, akik akartak engem, de én őket nem. Volt, akitől megkaptam, hogy te egy 8 vagy a 10-es skálán úgy random. De sajna van túlsúlyom, amit viszont jól mondtál, ha nem vagy egy Adonisz, akkor senki se fog neked írni. És bocsi Kérdező, de a porszívó gégecsövéhez nem értek, én csak leírtam mennyi a pozitívum az oldalon
2023. febr. 15. 19:10
 9/9 anonim válasza:
az első ilyennél BINGO ;)
2023. febr. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!