Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randi után hazavinni a...

Első randi után hazavinni a lányt autóval alap, de érte menni is kell/lehet?

Figyelt kérdés
Mivel mindketten különböző településekről mennénk egy másik városba, felmerült bennem, hogy szívesen érte mennék, csak mivel még élőben nem találkoztunk, így gondolom bizalmatlan lenne és lehet tolakodónak is tűnne ha ezt megkérdezném. Szerintetek?
2023. febr. 15. 19:49
 1/6 anonim válasza:
Alapvetően felesleges, de azért attól is függ, hogy hol találkoztok. Azt ne várd el, hogy ő utazzon hozzád.
2023. febr. 15. 19:57
 2/6 anonim válasza:
Mi vagy te, taxisofőr? Ha randizni szeretne, elmegy busszal, ahogy haza is. Randi alatt pedig mindenki fizeti a saját részét, ez - gondolom - evidens.
2023. febr. 15. 19:57
 3/6 anonim válasza:

Én voltam ugyanilyen helyzetbe, tehát a pasi és én is különböző településekről utaztunk egy másik városba ahol találkoztunk (szintén első tali volt)

Ő saját autóval jött én busszal mentem a városba, nem szálltam volna be szívesen egy akkor még idegen ember autójába főleg hogy neten ismerkedtünk meg.

Viszont haza már ő vitt kocsival, mivel közelebb voltunk a lakóhelyemhez, mint a buszállomáshoz, szóval ez volt az egyszerűbb megoldás, hogy haza visz.

Randi alatt meg az fizet, aki meghívja a másikat ez evidens, kivéve ha közös megegyezéssel ültök be valahova és megbeszélitek, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását.

2023. febr. 15. 20:14
 4/6 anonim válasza:

Én nőként nem szállnék be ismeretlen ember autójába. Hazafelé már talán, de ahhoz nagyon el kell nyernie a bizalmamat.

(Az meg, hogy ki fizet, megint egy érdekes kérdés. Engem eléggé zavar, ha egy friss ismeretség egy kávénál drágább dologra meg akar hívni, az olyan érzés, mintha megvásárolna. Akkor inkább felezzünk. De persze ha én hívom el valahová, akkor úgy készülök, hogy én fizetek.)

2023. febr. 15. 21:10
 5/6 anonim válasza:

Oda mindenképp mindenki menjen önerőből, vissza meg akkor vigye az egyik fél a másikat ha a randi sikeres volt. Nyilván akivel nincs meg a közös hang nem fogom elvinni, vagy nem fogom vele elvitetni magam.

A korrekt meg az ha fifti fifti alapon fizetnek mindent. Az hogy én fizessek mindent, a nő meg semmit az felejtős.

Ahogy az is hogy ki mennyit utazik egy randira, volt nem egyszer hogy a másik fél nem volt hajlandó fél útig eljönni, 30 kmet utazni azért hogy megismerjen. Az volt az elvárás hogy én utazzak miatta 60kmet, mert én vagyok a férfi.... ez volt a duma. Nekem meg az volt hogy hagyjuk egymást ha nem vagy képes korrekt lenni. Nem ugrálok senkiért, főleg első randin nem. Ha az ember kapcsolatban van az más, de nekem nagyon nem jön be ez a kényelmes stílus.

2023. febr. 15. 21:24
 6/6 anonim válasza:

Ajánld neki, hogy esetleg érte is mehetsz, de ha nem akarja maradjatok abban, hogy egyénileg utaztok a megbeszélt városba.

Az első randira általában külön utaznak, de akad néhány nő, aki kedvességnek veszi a felajánlást, de valószínűbb, hogy nincs még bizalma beülni még egy alig ismert pasi kocsijába.


Fizetésnél kétféle nő van. Az egyik, akinél teljesen alap, hogy a pasi fizet meghíváskor. A másik, aki nem hagyja, hogy a részét fizesse a pasi.

Ezért mindenképp kezdeményezd a fizetést és, ha viszont szól, hogy az ő részét ő szeretné, akkor ne erősködj semennyire, hanem hagyd neki, hogy fizesse.


Randi után ajánld a hazavitelt.

2023. febr. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!