Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csinos vékony és sportos...

Csinos vékony és sportos lányok van kedvetek egy őszinte emberrel ismerkedni? 30/F

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok hízva, mert elég ritkán sportolok. Most borostás az arcom, ami elég jól áll szerintem és 10-15 centi hosszú hullámos hajam van. Itthonról dolgozok egy multinak, mint projektmenedzser. Úgyhogy ritkán szoktam kimozdulni, de amikor kimozdulok, általában utazok (Olaszo, Svájc, Franciao, Spanyolo, Japán, stb...). Ha szeretsz utazni az jó pont.

Nincsenek nagy elvárásaim, lehetsz akár sportos, akár vékony, fontosabb hogy az arcod szép legyen, és legyél kedves, intelligens.



2023. febr. 28. 03:02
1 2
 11/19 anonim válasza:

Na és lányok, mit szólnátok inkább egy 21 éves, sportos, viszonylag jóképű sráchoz? :D

Nem kell vékonynak lennie, csak ne legyen elhízott. És legyen normális, jófej :))

2023. febr. 28. 10:11
 12/19 anonim válasza:

Na a kedves utolsó meg más kérdése alatt próbálkozik, te is megéred a pénzed utolsó :)

Gondolom annyira jóképű mégse lehetsz ha itt kell próbálkoznod :)

2023. febr. 28. 10:28
 13/19 anonim válasza:
Semmi esetre sem. Egy vékony, jó kinézetű lánynak általában egy hasonlóan igényes, sportos alkatú férfi az ideálja. Jobban menne a társkeresés, ha mindenki a saját súlycsoportjában keresgélne, kivéve, ha nem tett le valami egyedit az asztalra az életben.
2023. febr. 28. 11:55
 14/19 anonim válasza:
Jó, azért az utolsóval sem értek teljesen egyet... Most az, hogy a lánynak lapos hasa van, az nem jelenti azt hogy csak kizárólagosan kockás pasikat fog keresni, illetve hogy csak a kockás pasik játszhatnak a szép lányok ligájában, szóval aki nem kockás még csak ne is próbálkozzon.... De igen, amilyen lányt a kérdező keres, olyan nem fog ide írni hogy szeretne ismerkedni.
2023. febr. 28. 12:23
 15/19 anonim válasza:
Tehát, te egy elhízott pasas vagy, de modell lányt akarsz... Ahhoz inkább cégvezető legyél ezekkel a testi adottságaiddal!😂😂
2023. febr. 28. 12:36
 16/19 anonim válasza:
#15-ös; picit félreértetted. Nem kell kockás has. A kérdező azt írta, ritkán sportol. Mit nem lehet ezen érteni. Aki sportol, és fektet időt, energiát a megjelenésébe, nem lehet elhízott. Ettől nem feltétlen lesz kockás hasa, az nekem nem is számít. Egy rendszeresen sportoló és egy lusta, elhanyagolt ember nem illik össze.
2023. febr. 28. 12:59
 17/19 anonim válasza:
Bocs, az utolsó a 14-esnek ment. Szóval ha a kérdező nyitna a saját kategóráján belül, biztos találna egy kedves, okos, vonzó lányt, kis túlsúllyal, szép arccal. A vékonyak közt kevesebb az esély, de egy próbát megér. Sok sikert kívánok hozzá.
2023. febr. 28. 13:01
 18/19 anonim válasza:

Vékony, sportos nőként nem tudnám elképzelni, hogy a párom ne hasonló beállítottságú legyen, mint én.


Szóval nekem fontos, hogy mindig a legjobb formámban legyek, akkor ezt tőle is ugyanúgy elvárnám, vagyis eleve nem kezdenék olyannal akinek nem ez a norma és ezzel szerintem sokan így vannak.


Könnyebb szerintem hobby, érdeklődés alapján párt keresni, sokkal fontosabb egy kapcsolatban a belső, mint a külső hidd el.

2023. febr. 28. 13:33
 19/19 anonim válasza:
Szerintem ne ezen a platformon próbálkozz az ismerkedéssel, s ezt nem a külsős miatt mondom. Azzal nincsen semmi baj bizonyára, mindenki egyedi és olyan, amilyen. Nem kell a negatívabb tulajdonságaidat sem kiemelni, mindenkinek van. Egyszerűen, ez nem az a hely, ahol ez működik, mert látod szétszednek a fotelharcosok. Ne tedd ki magad ennek.
2023. ápr. 9. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!