Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találom a facebook társker...

Hol találom a facebook társkeresőt?

Figyelt kérdés
Régebben volt,ott volt a hivatkozások között,de letöröltem,mert úgy tűnt,hogy komollyá válik 1 kapcsolat,de nem sikerült. Azt tudom,hogy írta,hogy 7 napig nem lehet újra ,de az már eltelt.
2023. ápr. 1. 06:45
 1/5 anonim válasza:
Csak telefonon tudod nézni. Ha nem találod, menj rá a csengő melletti három csíkra, ott vannak ilyenek, hogy ismerős, emlékek, hírfolyamok stb... ott kell lennie. Ha nem találod, nyisd le a hivatkozásablakot!
2023. ápr. 1. 06:51
 2/5 anonim válasza:
Az egész facebook egy társkereső.
2023. ápr. 1. 07:10
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es,köszönöm,de nincs ott,hiába nyitom le...
2023. ápr. 1. 09:07
 4/5 anonim válasza:
Nem mindenkinek van. Nekem sincs. Ha veszel egy másik telefont lehet lesz. Nem tudom már mitől függ, de sok mindent mondtak rá. Véletlenszerűen kapja meg az ember vagy em mimdegy milyen az android rendszered. A lényeg hogy van akinek megvan és vannak akiknek nincs.
2023. ápr. 1. 10:42
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ott van a 3 csíknál. Alul ilyen buborékban szívvel.
2023. ápr. 1. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!