Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen szakmák, munkakörök...

Milyen szakmák, munkakörök szimpatikusak a másik fél részéről számotokra? Vagy éppen mik offosak?

Figyelt kérdés
Kortól, nemtől független a kérdés.

2023. ápr. 21. 08:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
Pont letojom jó magasról, hogy mivel foglalkozik a másik, ha normális, értelmes, vannak céljai, van értékrendje és klappol minden.
2023. ápr. 21. 09:18
 2/20 anonim válasza:

Számomra pozitív, ha olyannal foglalkozik egy nő amikor másoknak segít, vagy gyerekekkel, állatokkal foglalkozik.

Tehát pl óvónő, tanítónő, tanár, valamilyen gondozó, vagy gyógyítás területén van, vagy csak szociális munkás munkát végez.

Az is tud pozitív lenni, ha az eszével keresi a pénzt akár valamilyen menedzser, vezető, szoftverfejlesztő, grafikus...


Vannak offos munkák is pl a prosti, only fansos prostik is...

2023. ápr. 21. 09:31
 3/20 anonim válasza:

Bölcsészként a bölcsészek szimpatikusak elsősorban, de egyébként nem válogatok ez alapján.

Amit kevésbé preferálok, azok a nagyon stresszes és veszélyes melók, nem bírnék folyton aggódni a páromért.

2023. ápr. 21. 09:49
 4/20 anonim válasza:

offos: bolti elado, gyorsettermis, kozmunkas, de csak akkor ha nincs kilatasa jobb munkahelyre es jobb keresetre. ideiglenesen barmilyen munka jobb mint a semmi, de ezek kozul egyik se karrier. en is voltam pincer meg bolti elado, aztan tovabbleptem mert nem akarok minimalberen tengodni eletem vegeig

ha nyamnyila, szerencsetlen, erdektelen, lusta, tehetetlen, akkor csinalhat barmit, nem lesz sikeres az eletben, nekem meg ilyen ember nem kell

2023. ápr. 21. 12:49
 5/20 anonim válasza:
Prosti ne legyen, a többi nem számít, nem szégyen a munka, és minden munka fontos
2023. ápr. 21. 12:54
 6/20 anonim válasza:
Tanár vagyok, férfi. Bármi, ami stabil, mert az exnejemnek évente volt 3 munkahelye. Szeretek emberekkel foglalkozni, a társam is lehetne ilyen a jövőben.
2023. ápr. 21. 13:38
 7/20 anonim válasza:

6

Milyen? Apró pénzt kereső? Na jó igaz más értelmes foglalkozású nőnek úgysem kell egy tancsibácsi.

2023. ápr. 21. 13:44
 8/20 anonim válasza:
Bármi normális, átlagos. Ne legyen illegális. Ne alkalmi munkákból éljen.
2023. ápr. 21. 14:38
 9/20 anonim válasza:
Genderszakértő
2023. ápr. 21. 15:03
 10/20 anonim válasza:
Hát nálam a tanárok most nagyon offosak. Talán majd ha nem támadják a kormányunk akkor meggondolom magam.
2023. ápr. 21. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!