Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akik hajtottatok már...

Férfiak, akik hajtottatok már gyerekkel rendelkező nőkre! Volt, hogy érdeklődtetek a gyerek felől? Gyerekes nők! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Volt, hogy így próbáltatok imponálni? Nők, szimpatikus nektek, ha a férfi a gyereketekről kérdez?

2023. máj. 19. 21:53
 1/9 anonim válasza:

Igen, én érdeklődtem, hogy mi újság gyerek téren.

A fiú gyerekes anyu nálam kizárt ha nem én vagyok az apa, márpedig nem én vagyok 🤷🙂😁 az apa (remélem) . Sok fiú gyereknek büdös(ek) a szobája, visszataszítóak, konkurálnak az apjukkal, szuper jó egyetemista bringákat visznek haza és amúgy is genetikusan az anyjukhoz vonzódnak, még az édesapával szemben is.


Lánygyerek más, velük mindig jól kijöttem. Haveri társaság, rokonok felnőtt lanygyerekei mai napig keresnek, tisztelettel és szeretettel vannak felém,megkérdezik a véleményem különböző dolgokról. Fiú egy sincs ilyen.

2023. máj. 19. 22:15
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom eldönteni hogy a kérdés vagy az első válasz a nevetségesebb
2023. máj. 20. 05:05
 3/9 anonim válasza:
2# Akkor tedd fel kérdésként
2023. máj. 20. 05:27
 4/9 anonim válasza:

2x is azt hittem, hogy nem fog gondot okozni a gyerek, habár soha nem akartam gyereket.

De mivel a nő szimpatikus volt, mondhatni összeillettünk, tetszett is kívül belül...így próbáltam elfogadni a gyereket.


Egyik helyen lány másik helyen fiú gyermek volt.


És igen érdeklődtem a gyerek iránt, minden normális ember tudja, hogy ez jól esik egy anyának még ha valójában magasról le is sz**arod, hogy mi van a gyerekkel...


De 1 évnél tovább egyiknél sem bírtam, azt hittem nem lesz gond de besokalltam tőlük.


3. alkalommal mikor ilyen nőt ismertem meg ismét már bele sem mentem a kapcsolatba.


Amúgy furcsa de a lányos anyuka valóban egyszerűbb eset volt és a lány gyermekkel is könnyebb volt.

2023. máj. 20. 07:28
 5/9 anonim válasza:
Messziről kerülöm a gyerekeseket.
2023. máj. 20. 08:22
 6/9 A kérdező kommentje:

2


Mitől nevetséges a kérdés?

2023. máj. 20. 09:42
 7/9 anonim válasza:
Persze hogy érdeklődtem a gyereke felől, sőt egy idő után hiányoltam is ha az egyetemista lánya épp nem volt otthon és csak kettesben kalandoztunk az édeshármas helyett
2023. máj. 20. 17:14
 8/9 anonim válasza:

Nekem a fordítottja volt meg egy 2 gyerekes anyuka akart engem levadászni úgymond.

Persze mindez a megkérdezésem és a tudom nélkül történt.

Az illető egyébként egy nálamnál 13 évvel idősebb ember volt aki még grátisz láncdohányos és idegbeteg is.


Ezzel az emberrel én egyszer dolgoztam le egy műszakot az eredmény az lett hogy elkezdett üvöltözve őrjöngeni hogy én elkezdtem dolgozni miközben ö még mindig az étkezőben dohányzott.


Köszönöm inkább meghalok mint sem hogy én ezzel keljen bármit is csináljak.

Azóta sem dolgoztam vele és nem is fogok.

Egyszer még ki is jelentette hogy ö semmit sem költ a gyerekeire.


Meg hogy én elmegyek és megveszem magamnak a drága dolgokat, meg hogy mi lesz velem anyám halála után.


Komolyan mondom a pofám leszakad ember ! Esetleg talán az ex férjével beszéljék meg hogy mit kezdenek a 2 gyerekükkel akiket sikerült megcsinálni.


Nem pedig a más magánéletben meg a tárcájában kéne turkálni.

2023. máj. 20. 20:10
 9/9 anonim válasza:
Isten őriz a gyerekes nőktől!
2023. júl. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!