Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Németországi társkereső...

Németországi társkereső oldalakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hello, nem rég költöztem ki Németországba, elég egyedül érzem magam és gondoltam kipróbálnék pár netes társkeresőt. Remélni tudom nem olyan itt a mentalitás mint otthon az online felületeken. Bár nem vagyok híve ennek, viszont egy próbát megérhet.

Melyikre érdemes felregelni? Van valakinek tapasztalata? Köszi.


2023. máj. 20. 15:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem és az exbarátomnak annó a Badoo bevált, az hogy már csak ex, nem az app hibája :D
2023. máj. 20. 15:25
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenki saját magából indul ki kedves második. Legalább a kérdésemre válaszolnál ember. Nem vagoyk kíváncsi a képmutató esszenciaromboló jellegtelen véleményedre.
2023. máj. 20. 16:29
 3/12 A kérdező kommentje:
Aki akar úgyis szóba áll velem. Nem kell általánosítani.
2023. máj. 20. 16:30
 4/12 anonim válasza:
A 2es csak egy troll el ne hidd a hulyesegeit. Am tinder bado azt kell hasznalni amit a legtobben hasznalnak.
2023. máj. 20. 18:00
 5/12 anonim válasza:
Badoo-t tindert ugyan úgy használják. Persze csak akkor próbálkozz, ha megy a német. Bár tudnak angolul, a többség, nem szeretnek. Nekem ez a tapasztalatom.
2023. máj. 20. 18:06
 6/12 anonim válasza:
Persze Badoon ismertem meg a párom 7 éve.Nyugodtan ismerkedhetsz ott :)
2023. máj. 20. 18:42
 7/12 anonim válasza:
Facebook dating ott tudsz beszélt nyelv alapján is keresni, de ez persze függ attol is h mit keresel magyart vagy neked mindegy. Sok magyar csoport is van facen lakohely szerint midnegyikben több ezer ember stb stb
2023. máj. 20. 23:13
 8/12 anonim válasza:

finya.de ingyenes

Magyarként rosszabbak az esélyeid mint Mo.-n

2023. máj. 20. 23:21
 9/12 A kérdező kommentje:

"Magyarként rosszabbak az esélyeid mint Mo.-n"


Fene tudja, ahogy sok nő viselkedik és hozzááll az ismerkedéshez a magyar társkeresőkön annál csak jobb lehet.

2023. máj. 21. 00:43
 10/12 anonim válasza:

"Fene tudja, ahogy sok nő viselkedik és hozzááll az ismerkedéshez a magyar társkeresőkön annál csak jobb lehet"


Aha... sok szerencsét a német társkeresőn!

2023. máj. 21. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!