Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg ennyire reménytelen a...

Tényleg ennyire reménytelen a párkeresés 30 felett vagy csak én vagyok ennyire béna?

Figyelt kérdés

33/N vagyok, volt egy 8 èves kapcsolatom, a párom megcsalt, így szétmentünk.


Online kezdtem el ismerkedni, viszont lesújtóak a tapasztalataim. A legtöbb esetben ideig-óráig megy a chatelés, de sokszor a pasi miatt nem jutunk el még egy találkozóig se, mert a) nem ér rá, b) igazából ő csak úgy elvan magának. Ha mégis összejön valami találkozó - eddig 3 - azok is inkább no comment.


1) az egyik pasi már az első randin taperolni akart és folyton a munkahelyem/fizetésem felől érdeklődött. Amikor megmondtam neki, hogy nem szeretnék többet találkozni vele, besértődött és lehordott mindennek.

2) A srác szimpinek tűnt, egészen addig, amíg nem találkoztunk személyesen. Sokkal idősebbnek nézett ki a koránál, nem volt normálisan felöltözve (értsd: 2 számmal nagyobb cipő, gyűrött ruha,-stb). Ezek mellett legalább még unalmas is volt számomra :(

3. A találkozó során többször kijelenti, hogy tulajdonképpen ő jól elvan egyedül, de olyan pozícióban dolgozik, ahol presztizskérdés, hogy legyen párja/családja. Ebből se lett több.


Jelenleg beszélgetek egy sráccal, viszont kezdem megunni, hogy ritkán ír/reagál. Elmondása szerint ő nagyon elfoglalt, csak tudnám, amikor minek van fent valaki így társkeresőn...


Félreértés ne essék, nincsenek nagy elvárásaim, de nagyon el vagyok keseredve és fogalmam sincs, hogy mit rontok el vagy hogyan kellene ismerkednem :(



2023. jún. 3. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Mesélhetnék én is az online párkeresés élményeiről. Ma már csak nevetek rajta, de akkor sokkolt. Találkozások:

1. Nyilvános helyen volt. Vártam rá, majd odajött egy férfi, hogy ő rá várok, de nem egyedül jött hanem a feleségével, mert ők voltaképpen harmadik személyt keresnek, és én szimpi vagyok.

2. 32 éves vagyok max 40 éves férfit kerestem. A randira amikor elmentem, egy 70 éves bácsika jött hozzám, hogy ő vele írogattam, és nem zárkozzak el, mert 70 évesen többet tud az ágyban mint egy 30 éves.

3. Vacsorázni hívott. Mielőtt rendeltünk volna kaját, megkérdezte, hogy gondot okoz ha én fizetem a vacsorát? Mondom nem, mindenki fizesse a maga fogyasztását. De ő úgy gondolta, hogy én fizetek mindent.

4. 16 éves srác jött el a randira. A bátyja képét használta, de voltaképpen magának keres "anyucit" aki eltartja-

Volt még pár ilyen érdekes esetem, így végül a sok " jó nő vagy.. csak dugni akarok" után abba hagytam az online keresést.

Végül véletlenül, személyesen ismertem meg életem párját.

2023. jún. 3. 15:56
 2/28 anonim válasza:
Hát igen, az igazi kapcsolat egy befektetés, idő kell hozzá, kemény munka, és ember.. manapság elég ritka ha valaki tényleg mindent belead az ismerkedésbe.. valahol mindig hiányzik valami, vagy ideje nincs, vagy nem fektet hangsúlyt az ismerkedésre, vagy emberileg vannak hiányosságai. :(
2023. jún. 3. 16:03
 3/28 anonim válasza:

Nem vagy béna egyszerűen csak nem volt szerencséd.

Itt is találhatsz párt magadnak. De itt sem lesz egyszerű.

Az ország mely részén élsz?

2023. jún. 3. 16:09
 4/28 A kérdező kommentje:
Budapest
2023. jún. 3. 16:11
 5/28 anonim válasza:

Budapesten könnyebb dolgod van mint bárhól máshól az országban. Az ország legnagyobb városa.

skypeol szerintem.

2023. jún. 3. 16:15
 6/28 anonim válasza:
Remélem nem baj, hogy leírom én is a tapasztalatom. Én 21 éves srácként érzem már most az ilyen jellegű nehézséget. Rám jellemző, hogy nem vicces, hanem komoly felfogású, céltudatos a jövőre nézve, felelősségteljes srác vagyok. Még azt se mondhatom, hogy a munka fontosabb, mint a család építése. Viszont valahogy az én korosztálybeli 17-22 éves lányokat, nem látom, hogy értékelnék a belső értkékeim. Ők valahogy a gyerekes dolgokat keresik bennem, megszokták, hogy nem lehetek ilyenkor elég "érett" hozzájuk. Még így is rengeteg mindenben kell fejlődnöm, ezzel tisztában vagyok. Az is lehet, hogy csak rossz helyen, időben és módszerrel ismerkedem, de én kifejezetten élőben szoktam, mert abban hiszek.
2023. jún. 3. 16:22
 7/28 anonim válasza:
😆😆 marhajó sztorik. Sajnálom amúgy, ugyan én csak 26f vagyok de hasonlóan érzek, és még randikig sem jutok el.
2023. jún. 3. 16:24
 8/28 anonim válasza:
#1 Egy 16 éves sractol ne is várj többet dugasnal
2023. jún. 3. 16:25
 9/28 anonim válasza:

Neten nehezebb egymásra találni, kitartóbbnak is kell lenni, de nem reménytelen.

Nekem sem ment egyébként, az ismerőseim közül viszont sokan ott ismerték meg egymást.

2023. jún. 3. 17:28
 10/28 anonim válasza:
Ha szeretnél komolyan ismerkedni, írj rám és beszélgessünk egy kicsit. Budapesti, 36 éves férfi vagyok.
2023. jún. 3. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!