Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőzök már egy ideje...

Társkeresőzök már egy ideje kb 2-3 hónap tinder,badoo,facebook szóval minden.Egyszerűen semmi eredmény mecselésnél is álltalában 10 ből 2 ha esetleg viszaköszön komolyabb beszélgetés gyakorlatilag 0.Ezekszerint ennyire csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy a társkeresőkel van a gond esetleg a korosztály 20-25 ennyire nemhasználja csak beregisztrált?Mindengyikböl az ingyenes verziót használtam

2023. júl. 12. 18:53
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:

Szia 10#!

Tetszik a stílusod 😁🙂 teszünk egy próbát, hogy eljutunk e a "sziahogyvagy" tól a közös nyaralás témáig?

Amúgy bocs ha pimasz voltam, de legalább látod, van akinek eszébe se jutna megkérdezni ismeretlenül, ki hogy van.. 🤷 52FF 🙂

2023. júl. 13. 06:44
 12/37 anonim válasza:
2-3hónap sikertelen próbálkozással panaszkodsz? Én 10-15 éve társkeresőzök,időnként sikerül üzenetet váltani valakivel,mondjuk évente 1-2 alkalom,de találkozásig soha nem jutottam el....pedig se ronda,se buta nem vagyok.
2023. júl. 13. 07:16
 13/37 anonim válasza:
Ne csak annyit írj, hogy szia, hanem szia, van kedved találkozni (bemenni a városba nézelödni, megnézni valami nevezetességet, stb.?
2023. júl. 13. 21:09
 14/37 anonim válasza:
Mi lenne ha most a jó időre nézve kint ismerkednél a szabadban,különböző eseményeken stb..
2023. júl. 13. 23:34
 15/37 anonim válasza:

Akik jobban ismerik ezt a Badoo-t azoktól kérdezem.

Van egy pasi aki még korábban rám írt a Badoo-n. Aztán közben bejött a képbe egy másik csaj, akivel összejött. Az üzenetváltásunkat aztán már nem láttam azt hittem letiltott. De nem,csak közölte hogy letörölte a Badoo-t. Aztán láttam hogy a profilja meg az üzenetváltásunk megint ott van..és be is lépett az oldalra. Akkor most mi van?

2023. júl. 15. 12:15
 16/37 anonim válasza:
Ezek szerint hazudott és mégsem törölte magát? Hogy lehet még ott a profilja hogy láthatom egyáltalán ha elvileg törölte a Badoo-t. Meg láttam tegnap fent volt az oldalon. Akkor hazudott, vagy a csaja mellett felmegy körbe nézni azért..?
2023. júl. 15. 12:17
 17/37 anonim válasza:
Mondjuk ha nem azzal a csajjal áll össze hanem pl.velem..és látom hogy még belépked az oldalra ..hát nem örülnék neki..a csaj meg szerintem nem is tudja.
2023. júl. 15. 12:18
 18/37 anonim válasza:
Vagy hajtja még a kíváncsiság csak lódított egyet? Június óta van a csajjal..de azóta volt fent többször is az oldalon.
2023. júl. 15. 12:20
 19/37 anonim válasza:
De váltig állítja ő megbízható hűséges becsületes stb.
2023. júl. 15. 12:21
 20/37 anonim válasza:
15# Most már tudom te vagy a másik csaj, szerintem ugyanarról f-ról beszélünk. Ma ki is dobom, hazudik
2023. júl. 15. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!