Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek, lányok! Ismerkednétek...

Hölgyek, lányok! Ismerkednétek motoros futárral, vagy ez nagyon legalja munka?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 22:58
 1/8 anonim válasza:
Motor vagy robogó?
2023. júl. 13. 23:01
 2/8 anonim válasza:

Kezd el, aztán majd írd meg mik a tapasztalatok?

Sok sikert.

2023. júl. 13. 23:16
 3/8 anonim válasza:
Az hogy futár vagy mondjuk átmenetileg mert gyűjtesz egyetemi tanulmányokra vagy egyetem mellett csinálod az teljesen rendben van. De ha semmi elképzelésed nincs a jövőddel kapcsolatban az nálam nem nyerő.
2023. júl. 14. 01:14
 4/8 anonim válasza:
Dehogy alja. Akinek nem büdös a munka, én azt tisztelem. Valaki ezt szereti csinálni, ebben találja meg magát vagy egyszerűen ez az egyetlen munkalehetősége. Semmi szégyen nincs benne. Az sosem szégyen ha valaki dolgozik! :)
2023. júl. 14. 01:27
 5/8 anonim válasza:

Egyetértek a 4-es válaszolóval.

Aki ítélkezik, az sosem tudhatja, hogy miért csinálod éppen ezt a munkát. Szerintem az az igazi red flag, ha valaki nem dolgozik, és csak otthon ülve sajnáltatja magát.

Kérdésedre válaszolva ha aktuális lenne, ismerkednék motoros futárral, mert nem az számít, hogy mit dolgozik az adott illető, hanem hogy passzoljunk a kapcsolaton belül.

2023. júl. 14. 07:18
 6/8 anonim válasza:
Aki elítéli, hogy dolgozol, azért nem kár!
2023. júl. 14. 17:14
 7/8 anonim válasza:

Én se ítélek el senkit a munkája miatt. Tisztelem, ha valaki dolgozik:)

Legalja munka nem itt kezdődik, hozzá teszem őket sem ítélem el.

A robogós futár munka még szexi is lehet :)

2023. júl. 15. 05:44
 8/8 anonim válasza:

Nekem a biciklis futárkodással sincs problémám. Akinek meg van azt nagy ívben el kell kerülni.


N

2023. júl. 29. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!