Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen képeket tegyek fel...

Milyen képeket tegyek fel társkeresőre?

Figyelt kérdés
Szeretnék regisztràlni badoora, tinderre, és a facebookos társkeresőre, de nem tudom hogy milyen képeket tegyek ki, nincsenek is igazán jó képek magamról. Az ilyen tükör selfieket hanyagolnàm, mert az gagyi szerintem, és kb minden ember olyat tesz ki. Gondolkodtam, hogy elmegyek egy profi fotóshoz, de még szeretnék dolgozni a testemen, kb 2 hónap, mire elérem azt a formàt amit szeretnèk, de addig szeretnék regisztràlni.
2023. júl. 25. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

No vagy ferfi vagy? Hany eves?


Nokent ne kur*v@**s@t ne csucsoritoset, legyen lehetoleg teljes alakos, ne legyel halalra sminkelve. Igazabol lehet tukor selfi is, csavokat nem erdekli h nincs aki lefotozzon.


Csavokent, ne kondiban feszitos, ne halas, ne igenytelen ruhakban legyen itt is teljes alakos, meg arcrol is.


Egyik nemnel se erdemes csoportos kepet foleg nem elso kepnek.


Elv kutyas macskas kep pozitiv de emiatt ne fogadj orokbe.


Vmit irj a bioba, nem kell az eleted de ne hagyd uresen.

2023. júl. 25. 15:40
 2/21 A kérdező kommentje:
20 éves fiú. Az arcommal elégedett vagyok, a testem is àtlag feletti, de még szàlkásodni szeretnék egy kicsit, mert nem teljesen lapos a hasam.
2023. júl. 25. 15:45
 3/21 anonim válasza:
inkább arra összpontosíts te kit keresel és ezt fogalmazd meg. Valamint hogy te milyen vagy. Nekem átlagos arcom van, átlagos testem, online nem ezen múlik. Szexmentes kommunikáció és a farokmentes képosztással 99,5%ot megugrom a neten férfiként.
2023. júl. 25. 15:55
 4/21 anonim válasza:
szerintem ne hajtsd a tökéletességet, úgysem éred el soha. Tedd fel ami van aztán meglátod mi lesz. Ha nem jön be tegyél ki más képet.
2023. júl. 25. 15:56
 5/21 Hellmano válasza:
Napszemüveges alap meg páva séró, kicsit lötyögjön a póló a karodon, hogy lássák van ott "izom" vagyis nincs na :D Tuti nyerő.
2023. júl. 25. 16:16
 6/21 anonim válasza:
Ilyen érzelmi hozzáállással inkább hagyd a társkeresést a pics@ba. 18/L
2023. júl. 25. 16:20
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os nem tudom miért írkàlsz hülyeségeket. Te nem a kép alapján ítéled meg az embert?
2023. júl. 25. 17:30
 8/21 anonim válasza:
6-os vagyok. Nem. Tudom, tudom, tudom. Vagy bűn ronda vagyok és azért, vagy kamuzok...
2023. júl. 25. 17:52
 9/21 anonim válasza:
A kép önmagában kevés.
2023. júl. 25. 19:14
 10/21 anonim válasza:

Úristen de sekélyes egy ember vagy kérdező..

". Te nem a kép alapján ítéled meg az embert?"

Hát aki ilyet gondol azzal semmit nem akarok kösz, és igen a mai világban már sajnos beloletek van több.

2023. júl. 25. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!