Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek a netes NYITOTT...

Szerintetek a netes NYITOTT párkapcsolat keresése földtől elrugaszkodott dolog?

Figyelt kérdés
Nem a párral rendelkező nőre gondolok, hanem egy független önellátó nőre akinek nem fontos a hűségesség. Egyik oldalról sem, mármint ő is és én is lehetek mással de ezt elfogadjuk. Mindezt külön élve külön egzisztánciával.

2023. aug. 8. 14:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ebben mi a párkapcsolat?
2023. aug. 8. 14:30
 2/15 anonim válasza:
Igen, szóval menj és keresgélj a Marson.
2023. aug. 8. 14:30
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 a testi és lelki kapcsolat egymást így elfogadva, jó beszélgetéssel.

Egy testi és lelkitárs egyben.

Én már közelítek a 40-hez, nincsenek illuzióum, a korombeli párok ezt csinálják, csak egymás elől titkolva. Nem ez nem ritka eset, hanem nagyon gyakori.

2023. aug. 8. 15:02
 4/15 anonim válasza:

Az sose lesz a testi és lelkitársad, akivel nem is vagy együtt, mivel azt írod külön élnétek, így nem is tudnád igazán megismerni.

Ez így nem kapcsolat...

2023. aug. 8. 15:49
 5/15 A kérdező kommentje:
...?
2023. aug. 8. 15:58
 6/15 anonim válasza:
Mit nem értesz???
2023. aug. 8. 16:01
 7/15 A kérdező kommentje:

A ... Után mi következne?

Honnan tudod hogy te ismered a férjedet? Biztos nem dug félre x év házasság után?

2023. aug. 8. 16:05
 8/15 anonim válasza:

Nincs férjem, sőt még kapcsolatom sincs.

De azért azt ismerem, akivel együtt lakom vagy laktam... mert tudom milyen szituációban, hogy reagál, mit szeret és mit nem, a nézéséből is tudom mire gondol. Tudod ezek mind azt mutatják hogy ismered a másikat.

De egy olyan ember, akivel sose lesz sok közötök egymáshoz nem lehet a lelkitársad, mivel ahhoz az kéne, hogy rendesen ismerd!

2023. aug. 8. 16:14
 9/15 anonim válasza:

Amúgy meg egy jól működő kapcsolatban senki nem dug félre!

Ha valaki félre dug ott 100%, hogy bajok vannak és ezt tudja a megcsalt fél is csak inkább lenyeli.

2023. aug. 8. 16:17
 10/15 A kérdező kommentje:

Én akiket ismerek mind félredugnak, rendszeresen. Ez egyáltalán nem ritka. Itt azért ne egy fél éves kapcsolatra gondolj, hanem amikor elmúlik a rózsaszín köd. Az pedig bekövetkezik pár éven belül és nem egyedi alkalom lesz. De szerintem ezt te is tudod legbelül. Mindkét nemre igaz.

Egyébként hány éves vagy? A világnézeted miatt érdekel korod.

2023. aug. 8. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!