Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen mikor jelenek meg nála?

Tinderen mikor jelenek meg nála?

Figyelt kérdés
Jobbra húztam valaki a Tinderen, aki a közelemben lakik. Az én profilom mikor jelenik meg nála? Rögtön amikor feljön az oldalra ahogy jobbra húztam, vagy esetleg több nap vagy hét után is megjelenhetek nála?
2023. szept. 5. 19:57
 1/8 anonim válasza:
Igen kb. bármikor, valószínűleg nem azonnal, de az is lehet, hogy soha ...
2023. szept. 5. 20:29
 2/8 anonim válasza:
Szép vagy?
2023. szept. 7. 14:26
 3/8 anonim válasza:
Jo eséllyel soha, de van rá esély. Nincs priorizálva az, hogy olyan jelenjen meg aki likeolta már öt.
2023. szept. 7. 19:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, de mivel a közelben lakik (10km) így valószínűleg fel fogja neki dobni a profilomat, mivel nekem is feldobta a Tinder az ő profilját, nem?
2023. szept. 8. 12:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy már rég feldobta neki, csaknem húzott jobbra..
2023. szept. 8. 12:55
 6/8 anonim válasza:
Nem, véletlenszerű hogy mit kapsz a közelben. Persze ha mindenkit végig lapoz akkor megfogja kapni biztosan a tiedet is, de ez elég ritka nőknél.
2023. szept. 8. 20:40
 7/8 anonim válasza:
Nekik nagyon sok van. Statisztikailag te nem jelensz meg, vagy ha mégis, akkor is nagy az esély, hogy átsiklik feletted.
2023. szept. 8. 20:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy én férfi vagyok? :D
2023. szept. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!