Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit jelentenek valójában a...

Mit jelentenek valójában a Tinderen,hogy kit keresek kifejezések?

Figyelt kérdés
Pl van ,"hogy még nem tudom",ez azt takarja,hogy szexet akar csak nem mondja ki nyíltan. Me a "komoly kapcsolat,de nyitott vagyok",az az ,hogy komoly kapcsolat is lehet vagy bármi szexkapcsolat,vagy egyszeri alkalom?
2023. szept. 9. 06:03
 1/2 Gymnospermatophyta válasza:

Nem hiszem, hogy ezt különösebben magyarázni kéne.


- A még nem tudom jelentheti azt, hogy fingja nincs, egyik sem a többi közül és valamit megadott, szexet akar, de nem akarja kiírni ismerősök stb. miatt. Több minden lehet.

- Komoly, de nyitott. Első sorban komoly érdekli, de ha úgy van másban is benne lehet (emberfüggő, hogy a másra nyitott kinek mit jelent, lehet lazább kapcsolat is, egyszeri alkalom is, de barátság is).


Tehát én ezeket úgy értem, ahogyan oda van írva, ill. ahogy logikus.

2023. szept. 9. 07:55
 2/2 anonim válasza:
Az alkalmi akar sexet, a nem tudom az csak azt akarja, hogy írogassanak neki, azaz az idődet rabolná.
2023. szept. 9. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!