Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A társkeresőkön miért nincsene...

A társkeresőkön miért nincsenek rendes lányok?

Figyelt kérdés

2 év tinderezés és 1 év fb társkereső (kisebbeket is próbáltam, butterfly, boo, veggly, badoo) után ezt tapasztaltam.


Egyszer beszélgettem, találkoztam egy zongorás csajjal, neki volt egy keramikus barátnője és azóta nekem ez az emberi minőség a mérce. Persze őket nem társkeresőn láttam, hanem én kezdtem őket követni stb. Ők mondták, hogy sosem voltak ilyen appon.


Azt láttam bennük, hogy jó családból jönnek (manapság már ez nagyon ritka, hogy a szülők tényleg szeretik, törődnek a gyerekükkel és nem túlkényeztetik vagy elhanyagolják, hanem figyelnek rá), érzékenyek, értelmesek, szelídek, szerények, alázatosak, lehet velük kommunikálni (!), nyitottak, törődnek a másikkal, bárhonnan is jött, nem néznek le senkit, soha senkiről nem szólnának egy rossz szót sem (persze ez túlzás, ha valakit bántanak, érthető, nem kell szentnek lenni, de értitek, nem irigykednek, pletykálnak, méregetik magukat másokhoz), kifinomultak.


Van bennük valami nemes, ami már nagyon ritka a mai világban, ahol a legtöbb lány közönséges. Még akik ilyen jó tanuló formák is, gyakran káromkodnak, g*ciznek, isznak, cigiznek, ami nekem nem szimpatikus, mert nem nőies. Ugyanakkor az említett lányok ugyanúgy tudnak jófejek, lazák, akár vadabbak lenni, pl. eljárnak edzeni, nyilván nem állat módon, de amúgy próbálnak emelni a súlyokon stb. Sőt, az ilyen lányokkal tud jobban az ember kikapcsolódni, benne vannak akár egy játékban, táncban, azt figyeltem meg sok lány meg alapvetően = telefon, cigi és ez a flegma stílus.


Az a problémám, hogy ilyen lányokkal szeretnék összejönni, de nem igazán találok. A társkeresőkön az emberek 80%-át likeolom, akik külsőre nagyon nem jönnek be (kövérek, vagy nagyon csúnyák, ennyire azért én is vagyok felszínes, meg alapvetően én is inkább jóképű vagyok, mint ronda), őket nem csupán. Kb. senki olyan nem likeol vissza, de amikor nézem a profilokat is, szinte nem is találok egyáltalán ilyen lányt, mint ezek az említett művész csajok (akik pedig foglaltak sajnos). Persze van aki rendesebb, de ennyire nem tűnnek ők sem jónak, meg általában lesz*rják az embert ők is. Egyrészt mert nem likeolnak vissza, másrészt volt akit láttam már több társkeresőn is, meg voltak közös pontjaink, alapból embereket próbál coacholni, csoportja is van, írtam neki fb társkeresőn, instán és nem jött semmi reakció, nem lehet velük még beszélgetni sem.


Szóval 1 db hozzájuk fogható matchem volt az összes társkeresőn így évek alatt, 1 egyetemista csaj, ő ilyen rendes, jólelkű, okos lánynak tűnt, igazából elengedtem, mert külsőre annyira nem jött be. Persze nyilván most jön az, h én vagyok hülye, de ennyire rossz lenne a helyzet, h tű a szénakazalban ezeken a platformokon az értelmes, kommunikatív lány, és ha találsz végre egyet, ne érdekeljen semmi, ő a megoldás? Értitek.


Kérdésem lenne az, hogy ha mondjuk átlagos kinézetű, rendes fiú, akar rendes lányt találni társkeresőn, miért nem talál? Én azt tapasztalom, hogy rendes fiút fog találni egy rendes lány. Nem könnyű, sok a k*csög. De itt vagyok én, vagy ott van a Boo-n láttam, hogy mennyi fiú, mennyi jó gondolattal ír a fórumba, tök értelmes, normális kinézetű srácok. Tinderen is regisztráltam egyszer nőként és bár egy idősebb, de 1 jófej, értelmiségi csávóval beszéltem rögtön.


Nyilván kérdés még, hogy hol érdemes próbálkozni? Konditerembe járok, de ott is inkább flegmának tűnnek a csajok, meg végig telefon/fülhallgató, nem is szeretik ha megzavarja őket valaki, volt, h egyik, másikkal próbáltam beszélgetni, kérdeztem segíthetek-e, de még ink. azt mondták nem és nem voltak nyitottak, barátságosak. Egyetemre járok, de ott durva férfi többség van, aki szimpatikus, neki van párja. Munkában szintén nem találkozok ilyen lányokkal.


Ezen kívül sok időm sincs. Néha voltam a Morrisonsba mostanában vagy fürdőben, ott beszélgettünk csajokkal, de általában annyi a vége, hogy ő csak a barátnőjével jött le sörözgetni, nem jön táncolni, nem érdekli semmi. Strandokon, fürdőben is ez volt, h együtt jöttek, nem nyitottak ismerkedésre. Bár igaz, olyan sokat én sem próbálkoztam ezeken a helyeken, de akkor ilyesmiben van potenciál? Csak én is ugye a minőség miatt is aggódok, ezért nem is jártam sokáig szórakozóhelyekre.


Talán azt mondhatnátok, hogy akkor miért nem járok ilyen helyekre, mint amit ezek a művészi, kifinomult csajok csinálnak, jóga, kerámia stb. Igazából azért mert nem érdekel :D. Ahhoz túl kevés időm van és túl drága és ott sem biztos, hogy valakivel összeismerkedek.



2023. szept. 14. 17:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
Vannak. 15 év tapasztalat
2023. szept. 14. 17:52
 2/52 A kérdező kommentje:
Haha, 15 év alatt jó, hogy találsz végre egy rendes lányt :D. Amúgy én 18-24 éves lányok között nézelődöm, lehet ott ilyen rossz a helyzet. Előbb látsz lányt, aki kirakja mindenét, mint egy olyat, aki mondjuk megmutatja milyen szépen zongorázik. Előbb? Olyat folyamatosan látsz, a másikat meg szinte soha.
2023. szept. 14. 18:01
 3/52 anonim válasza:
Zongorázó lányok a koncerteken vannak nem a társkeresőkön. VAlamit eltévesztettél.
2023. szept. 14. 18:03
 4/52 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Hanem, hogy valaki értékes dolgokkal tölti a szabadidejét, próbál alkotni, fejlődni. Jó a mentalitása. Én arra nagyon fel tudok nézni, ha valakinek van tudása, tehetsége. És ha nemes dolgokkal tölti az idejét, nem a zülléssel. Ahogy mondtam én sem vagyok, sosem voltam tanulógép, eminens, az olyan típusú embereket gyakrabban megtalálom, úgy látszik többen vannak, pedig én nem azt keresem. Hanem akinek tisztaság van a lelkében, nem ez a romlott, cinikus hozzáállása van, mint a legtöbb embernek. Attól függetlenül nem kell kivételes tehetségnek lennie, vagy valami olyan elit kör tagjának. Egyszerűen csak mentalitás.
2023. szept. 14. 18:08
 5/52 anonim válasza:
Romlott cinikus hozzáállás, mint a legtöbb embernek? Biztos vagy ebben?
2023. szept. 14. 18:17
 6/52 A kérdező kommentje:
Érdemben nem tudnál hozzászólni a témához? Elég elolvasni az előző kommentet és látszik, hogy milyen gyakori a cinikus, gúnyos hozzáállás. Most min akarsz vitatkozni?
2023. szept. 14. 18:26
 7/52 A kérdező kommentje:
Na, érvelj, hogy miért gondolod így. Címkézni, megbélyegezni, jelzőket aggatni a másikra nagyon könnyű, de azt nem tudjuk mi a problémád valójában. Valszeg apu téged is elhanyagolt :/
2023. szept. 14. 18:30
 8/52 anonim válasza:
Ezt jól megfogalmaztad és értelmes embernek tűnsz. Pont ezért furcsa, hogy ilyen kérdést teszel fel? Alapvetően megválaszoltad a saját kérdésed. A minőségi nőket elkapkodják még fiatalon. Ennyi. Aztán a miértjéről órákat lehetne zengeni, de lényegében kelendőek. Az online társkeresés pofára megy. Nem arról van szó, hogy nem lehet 'minőségi' nőt találni, de inkább a minőségi nőket nem olyan helyen kell keresni.
2023. szept. 14. 18:30
 9/52 anonim válasza:
Értelmes incel, aki szidja a többieket. A lányok ezt nem nagyon szeretik.
2023. szept. 14. 18:34
 10/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, sokat gondolkodtam ezen, szóval a válaszaim végülis megvannak.


A kérdésem apropója az volt, hogy azt látom, hogy nőként mintha könnyebb lenne "minőségi fiúval" összejönnöm társkeresőn, mint fordítva. Nem hiszem, hogy több a minőségi fiú a korosztályban, akkor ezek a lányok miért nincsenek fenn társkeresőn? Gondolkodtam rajta, hogy félnek a dickpic-től meg a sok bunkótól, vagy mi lehet? Lealacsonyítónak érzik, hogy áruba bocsájtják magukat? Hogy lúzerek, akik nem kellenek senkinek így már rajtuk csak ez segít? Fiúk kevésbé éreznék így?


És amit írtál még, az is kérdés, hogy akkor hol érdemes minőségi nőket találni, tehát tényleg mi ennek a menete, algoritmusa? :D


Online társkeresőre hogy-hogy tényleg szinte egy sem rakja fel magát? Mert az ember azt gondolná, hogy oké, nagyobb valószínűséggel találsz valami olyan helyen egy értelmes csajt (nem tudom, könyvtár :D), de társkeresőn, ahol rengetegen fenn vannak, miért nem lehet legalább éves szinten 10-et találni? Ott már lehetne "válogatni" hogy ki az akivel legjobban megvan az összhang.


Amúgy érdekes ez a kinézet fétis is. Vannak nálam helyesebb fiúk én is úgy gondolom, de amúgy nem sok, ezt nagyképűség nélkül mondom. Az egyetemen most is egy srácra mondom, hogy ő tényleg nagyon jóképű, de a többiek nem jobbak nálam, vagy nem egyértelműen, nyilván ízlés kérdése. Mintha az lenne a helyzet, hogy a lányok a társkeresőn a fiúk 90%-ával nem hajlandóak beszélni, mert "kinézet" alapján nem jön be. Pedig pont azt tartanám logikusnak, én is úgy csinálom, hogy inkább még azt is belikeolom, aki nem kifejezetten az esetem, mert adok neki esélyt, beszélgessünk, ismerjük meg egymást és hátha megtetszik. Hát nem azért vagyok fenn?

2023. szept. 14. 18:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!