Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az miért van hogy tinderen és...

Az miért van hogy tinderen és badoon csak a túlsúlyos, társadalmi periférián lévő nőkkel tudok párba állni?

Figyelt kérdés
Mivel nem sok matchem volt (ha volt is általában nem kaptam választ), ezért próba képen elkezdtem mindenkit jobbra húzni. Az eredmény az lett hogy csakis olyanokkal álltam párba, akik nekem abszolút nem jöttek be sem külsőre sem személyiségre. Mindegyik erősen elhízott, gyerekes, fogalmazni és írni helyesen nem tudó ember volt. Persze lehet mondani hogy "nem a saját kategóriámnak megfelelően választok és túl nagy elvárásaim vannak", de úgy érzem azért ha nem is vagyok egy Antonio Banderas vagy Ryan Reynolds azért átlagosnak mondható vagyok szerintem. Rendszeresen sportolok, igyekszem ápolt lenni, igényesen felöltözni. Normális egzisztenciával rendelkezem. (nem borult rám az OTP, de teljesen normális nélkülözés mentes életet tudok élni.) Bemutatkozó szöveget is írtam. Szóval talán el lehet hinni Isten bocsássa meg de objektíven sem azok passzolnak hozzám akiket a rendszer dob. És nem értem hogy ez miért van? Nincsenek borzasztóan nagy igényeim... Annyi hogy ne legyen az illető elhízott, ne legyen még gyereke és lehessen vele értelmesen kommunikálni, tudjon hellyel közzel helyesen írni. De ilyen egyszerűen nincsen. Vagyis biztos van, csak én nem látom őket.
2023. szept. 14. 22:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
Egy átlagos nő átlag feletti férfit akar. Egy átlag alatti nő meg beéri az átlagossal is. Vagy beletörődsz vagy megpróbálsz offline csajozni, ahol nagyobb eséllyel tudsz egy számodra vonzó nővel beszédbe elegyedni.
2023. szept. 14. 22:52
 2/45 anonim válasza:
Ja én is így vagyok vele.
2023. szept. 14. 22:58
 3/45 A kérdező kommentje:

Persze ez jogos, de tényleg olyan nők jöttek szembe hogy ha a csoki papírra nyomtatnák őket akkor a gyerekek többet nem ennének csokit...


Azt nem értem ha nekem ők "jutnak" akkor egy még csak átlagosnak sem mondható férfi az kiket foghat ki ezeken az oldalakon?

2023. szept. 14. 23:00
 4/45 anonim válasza:
Valószínűleg nem nézel ki jól, azért. Szerintem te is tudod ezt mondjuk. Változtatni kéne
2023. szept. 14. 23:21
 5/45 anonim válasza:
#3 Az bizony senkit. "Tapasztalatból hallottam"... :D
2023. szept. 14. 23:21
 6/45 anonim válasza:
#4 Ebben a píszí világban, ahol a csapból is a "merj önmagad lenni" folyik, miért jön mégis sok emberrel ezzel a "változtatni kéne" bullshittel?!
2023. szept. 14. 23:23
 7/45 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg nem nézel ki jól, azért. Szerintem te is tudod ezt mondjuk. Változtatni kéne"


Most ezzel kicsit a meleg vizet találtad fel. Persze minél jobban néz ki valaki annál jobb külsejű partnert talál(hat) magának. Ennek a tagadása a kérdésben sem és a magyarázatban sem hangzott el.

2023. szept. 14. 23:29
 8/45 A kérdező kommentje:

"4 Ebben a píszí világban, ahol a csapból is a "merj önmagad lenni" folyik, miért jön mégis sok emberrel ezzel a "változtatni kéne" bullshittel?!"


Olyan mint egy Szabó Péter epigon. Ez egy frázis amit mindenhol mindenkor el lehet locsolni, de a tényleges önismeret ennél bonyolultabb és hosszabban tartó folyamat.

2023. szept. 14. 23:33
 9/45 A kérdező kommentje:

""merj önmagad lenni"


Pontosan az a baj hogy ebben a világban azok is önmaguk lesznek akiknek qv@ra nem kellene hogy önmaguk legyenek 😂

2023. szept. 14. 23:34
 10/45 anonim válasza:
De szépen fogalmaztál :D
2023. szept. 14. 23:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!