Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelmes voltam egy lányba,...

Szerelmes voltam egy lányba, beszéltem vele és rájött hogy bejön nekem azóta nagyon fura Nevetgél ha lát,kerül, nem néz a szemembe ha odamegyek rámosolyog a barátnőjére Flegma velem, nem engedi hogy hozzáérjek Szánalmasnak tart? Lányok segítetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 18:39
 1/4 anonim válasza:
Hogy mi van? 🤣🤣 Szerelmes voltál belé de nem is ismerted. Meg a többit nem is értem mivan 🤣 Mi a probléma? Nyilván nem jössz be neki ha flegma, kinevet meg szánalmasnak tart..áljj odébb
2023. szept. 22. 18:59
 2/4 anonim válasza:
Zavarban van, esetleg még maga sem tudja, hogy ő hogyan érez irántad.
2023. szept. 22. 20:03
 3/4 anonim válasza:
Általában ha valaki rájön, hogy a Fiú, aki neki is tetszik, flörtöl vele, vagy legalábbis kedvesebb vele az átlagnál, simán zavarba jöhet, sőt, amiket írtál, azok teljesen normális jelei annak, hogy neki is bejöhetsz, de ne legyél túl egyértelmű, mert az visszafele sülhet el és a lány esetleg elkerül vagy furán viselkedik.
2023. szept. 24. 15:08
 4/4 anonim válasza:
Egyelőre nem tud mit kezdeni a szituációval, hogy tudja, hogy fülig szerelmes vagy belé. Valószínűleg nagy meglepetés lehetett neki, s eléggé rosszul reagálja le a szitut.
2023. szept. 29. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!