Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 37 éves incel férfi vagyok...

37 éves incel férfi vagyok Budapestről. Társamat keresem. Szerintetek van esélyem vagy magányos incelként kevés? Nem vagyok Chad, de nem is vagyok Simp. Egy sima 'mezei' incel. 37F incel

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 07:07
1 2
 11/15 anonim válasza:

Húha, egy új karaktert látunk kibontakozni? 39Fincel után megjött 37Fincel?:D Ennél lehetnél eredetibb, ez a "mindne komment mögé odaírom az aláírásom" dolog már foglalt a kategóriában 39Fincel által.


Node

Az a gond, hogy az incelség az incelek szerint sem változtatható meg.

Ha egy incel becsajozik, akkor a többi incel fakecellnek kezdi el hívni, azaz olyan személy, aki valójában sosem volt incel, csak simán sikertelen volt eddig.

Azaz retroaktívan kitagadják a "közösségből".

Tehát az incelek szerint aki incel, az a jövőben sem lesz alkalmas párkapcsolatra. És ez bizony önsorsrontás, hiszen akármikor definiálod maga dincelnek, az azt jelenti, hogy SOSEM lesz párod. És így is állsz hozzá, hogy neked nem is lehet.


És mégis, ha te sem hiszed el magadról, hogy lehetne párod, miért várod el mástól, hogy elhigyje? Nem fura, hogy olyanról akarsz meggyőzni egy nőt, amiről te magad sem vagy meggyőzve?

Mintha kölcsön akarnál adni nekem egy Ferrarit úgy, hogy neked sincs. :D


Szóval minden alkalommal amikor kijelented, hogy te incel vagy, akkor azt jelented ki, hogy SOHA nem lesz nőd. Innentől kezdve meg paradoxonná válik az, hogy ismerkedési hirdetést adsz fel, hiszen azt közvetíted, hogy "gyertek ide, esélyetek sincs".


Majd próbálkozz akkor, amikor tényleg akarsz párt. Jelenleg nem akarsz.

2023. szept. 25. 09:06
 12/15 anonim válasza:

#11

Te látod amugy hogy mennyi időt és energiàt pazarolsz hülyékre?

2023. szept. 25. 09:31
 13/15 anonim válasza:
12, ezen az oldalon by defeault ezt tesszük:D
2023. szept. 25. 09:53
 14/15 anonim válasza:

"Ha egy incel becsajozik, akkor a többi incel fakecellnek kezdi el hívni, azaz olyan személy, aki valójában sosem volt incel, csak simán sikertelen volt eddig"



Vagy pedig ascended incelnek, ami ugye a kontextustol fugg.



39F incel

2023. szept. 29. 08:30
 15/15 anonim válasza:

Ma is tnaultam valamit, köszi:D


Mondjuk ez a skatulyákban gondolkodás még mindig nagyon beteg:D

2023. szept. 29. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!