Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen nőként csak én nem...

Tinderen nőként csak én nem matchelek senkivel sem?

Figyelt kérdés

Ezt nem panaszkodásnak szánom, szimplán csak meglepett, mert mindig azt hallom, hogy a nőknek olyan könnyű az online társkeresés.

Inkább csak poénból regisztráltam, mert kíváncsi voltam milyen a "felhozatal". De csak azokat húztam jobbra, akik szimpatikusak voltak. Tehát kb 100 emberből 25. És mondanom sem kell, semmi matchem nem volt. :D Pedig nem vagyok kifejezetten ronda és a képeim is teljesen igényesek voltak. De nem vagyok egy Adriana Lima sem, szóval nem azt akarom kikönyörögni itt senkitől sem, hogy azt mondja, hogy "túl szép vagy, nem mert kezdeményezni" mert ez nyilván nem így van. Totál átlagos vagyok, de vannak azért emberek, akiknek bejövök. Őszintén szólva sosem éreztem rosszul magam a külsőm miatt. A tindert kb 1 hétig használtam, aztán hagytam is.

Valakinek van hasonló tapasztalata vagy csak én vagyok lúzer?



2023. okt. 2. 16:38
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Biztos hogy a képekkel van valami baj, mutasd meg priviben hátha matchelünk :D
2023. okt. 2. 16:58
 2/31 anonim válasza:
Hat nekem ezzel sosem volt bajom. Foleg ha az elso kepem mereszebb volt(mely dekoltazs) akkor 10/9el matcheltem
2023. okt. 2. 17:03
 3/31 anonim válasza:
Amúgy érdekes mert sok pasi alapból mindenkit jobbra húz és csak matchnél nézi meg a profilodat.
2023. okt. 2. 17:09
 4/31 A kérdező kommentje:
Na hát akkor lehet az volt a baj nálam, hogy nem voltak merész képeim.:D tudjátok csak ilyen basic képek voltak az arcomról és egy teljes alakos kép. De tényleg semmi extra.
2023. okt. 2. 17:14
 5/31 A kérdező kommentje:
1-es :)) köszi az ajánlatot, de nem szívesen küldöm el a fotóimat ismeretleneknek.
2023. okt. 2. 17:23
 6/31 anonim válasza:
Nem mindenki ribiket keres, ha jól nézel ki akkor még garbóban is jobbra húznak
2023. okt. 2. 17:23
 7/31 anonim válasza:
5 - A Tinder is ismeretleneknek dobja fel a képeidet :D
2023. okt. 2. 17:26
 8/31 A kérdező kommentje:

7- bezony, nem is volt komfortos&le is töröltem :D de ez lehet csak az én heppem.

Azt hiszem nem nekem való az online ismerkedés.

2023. okt. 2. 17:30
 9/31 anonim válasza:
Hány like volt? Azt nem írtad. Ha abból volt jó sok, akkor nem veled volt itt a gond.
2023. okt. 2. 17:31
 10/31 A kérdező kommentje:
Jaj like annyi volt, mint a szemét, de kb semmit sem ért, mert nem volt előfizetésem és nem láttam, hogy kik húztak jobbra.
2023. okt. 2. 17:38
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!