Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen társkeresők mennek most?

Laci199 kérdése:

Milyen társkeresők mennek most?

Figyelt kérdés
Milyen társkeresők most a legnépszerűbbek?
2023. okt. 9. 19:33
 1/10 anonim válasza:

Tinder, bumble, badoo, facebook társkereső


Egyiket se mondanám társkeresőnek, inkább szexpartner kereső. Ha komoly kapcsolatot akarsz, ezeket felejtsd el. Ha szórakozni vágysz és jóképű vagy, akkor alkalmi kapcsolatot könnyen fogsz találni. Ha nem, akkor pedig hatalmas csalódás lesz és csak a saját önbizalmadat rombolod vele. Tinder hivatalos statisztikája szerint a nők csupán a férfiak 15%-át húzzák jobbra, a maradék 85% láthatatlan és egy matchet se fognak kapni. Ezért mondom hogy ha nem vagy elég izmos és jóképű, felejtsd el az online társkeresést mert csak lelkileg ártasz vele magadnak

2023. okt. 9. 19:40
 2/10 anonim válasza:
Több is van, de átlagos vagy az alatti férfiként egyiken sem mész semmire.
2023. okt. 9. 19:45
 3/10 anonim válasza:
Tinder, Badoo, Facebook társkereső, Boo... Az online társkereső az 100% felszín, ami alatt azt értem, hogy ott csak akkor kellesz majd, ha extrém jól nézel ki vagy éppen van mit mutatnod anyagilag. Az ember ott nem tehet mást csak arról ítélhet, ami a személy profiljára fel van töltve. Ugye az meg erősen, nagyon erősen reduktív a személyhez mérten, csak egy kis pici része, illetve annak is csak a főleg jobbik torzított oldala, tehát jó felszínes. Férfiként ha átlagos vagy kevés az esélyed, nekem nem jött be még semmi. Sok nő nem is erőlteti meg magát, olyan mint egy darab bot ha hozzájuk beszélsz. De kitudja, lehet neked bejön bár szerintem érdemesebb élőben vagy egy olyan helyen próbálkozni, ahol a hobbijaidat szintén szerető emberek vannak egy csoportban.
2023. okt. 9. 19:49
 4/10 anonim válasza:

Sajnos csak én is megerősíteni tudom amit előttem leírtak, fent vtam minden szinte, volt amelyikért fizettem is, nem éri meg, nem jött be egy sem.


A Facebook társkeresőn akadt néha egy-egy egyezés, de vagy törölte 2 mondat után, vagy egyszerűen nem írt vagy olyan is volt aki egy beszélgetés után a komplett profilját törölte...


Ahogyan előttem is írták, a nők egyáltalán nem erőltetik meg magukat, egy nekik nem tetsző köszönés is elég ahhoz, hogy offoljanak...

2023. okt. 9. 19:58
 5/10 anonim válasza:
Én szexpartner keresőkön vagyok fent,több-kevesebb sikerrel.🙂
2023. okt. 9. 20:36
 6/10 anonim válasza:

Én is osztom a többiek véleményét, DE ha "átlagos" vagy az még nem feltétlen jelent kudarcot. Sokan feltöltenek egy otthon készült képet ódivatú, igénytelen ruházatban. A nők társasági lények, szeretnének mutatkozni veled. Az előbbi példából az jön le nekik, hogy nincs életed, nincsenek barátaid, nem vagy divatos. Persze, hogy egyből mész a levesbe.


Még mielőtt végleg elkönyvelnéd, hogy a társkeresőzés szar és csak a kiváltságos embereknek való... Próbáld meg ezt: frissíted a ruhatárad, otthoni béna hajvágás helyett rendes fodrász, több fotót is lősz magadról (nem otthon). Legyen egy váltól felfelé portré, egy teljes alakos, egy amin a hobbidat űzöd, egy a haverokkal és bónuszként lehet valami állatos kép is. Ne vágj fapofát és próbálj meg ellazulni.


Ezeken a társkeresőkön kb. semmit nem ér a bemutatkozó szöveg. A nőknek a bemutatkozó szöveged a képek, amiket lát. Ebből szűrik le, hogy milyen is vagy/lehetsz valójában és ha felkelted az érdeklődésüket, akkor a tudtodra adják és onnan már csak rajtad múlik.

2023. okt. 9. 23:11
 7/10 anonim válasza:

#6 nagyon profi, jobb tippeket én se tudtam volna adni. Annyival egészíteném ki hogy minden nemű selfie (főleg a tükör-selfie) felejtős. Kérd meg haverokat hogy lőjenek rólad képet. Illetve hogy haverokkal ne nagyon rakj ki közös képet ha nem te vagy a legmagasabb és legjóképűbb a társaságban. És ha már minden áron csoportképet akarsz kirakni, legyen látható hogy melyik vagy te (ergo közeli kép legyen, ne 20 fős csoportkép). Ha jó a fizikumod és nem apatested van, akkor mehet egy félmeztelen nyaralós kép, vagy edzőtermes kép is (nem véletlenül szenved az ember évekig az edzőteremben, mutogasd nyugodtan a kockahasat ha már sikerült elérni).


Az egész társkeresőzés felszínes, úgyhogy fontos hogy odafigyelj hogy milyen képekkel prezentálod magadat. Lehetsz te a legtökéletesebb természetű férfi a világon, ha a képeiddel nem fogod meg a nőt, nem fog jobbra húzni.


Ha meg már matcheltetek, ne egy "szia mizu"-val írj rá a csajra, és próbáld minél előbb elkérni a telefonszámát és inkább facetimeoljatok. Én nem szeretek chatelni, inkább szemtől szembe beszélgetek. Plussz így legalább láthatod az arcát és biztos lehetsz benne hogy nem vert át a képekkel. Rendkívül kellemetlen mikor a lányok agyonfilterezett 5 éves képeket raknak ki magukról, aztán amikor megjelenik a randin egy 20 kilóval nehezebb tonna donnával találkozol, aki kicsit se hasonlít a tinderes képeire.


Ha már beszélgettek, minél hamarabb kérd a személyes találkozót. Sokan hetekig chatelnek előtte, és mire a férfi összeszedi a bátorságát hogy elhívja a csajt, a nő már három más férfival randizott. Matcheltek szerdán, péntekre már legyen lebeszélve a tali.

2023. okt. 9. 23:46
 8/10 Szergej55 válasza:
Minden férfinak azt javaslom, felejtse el az ilyen pótlékokat, sokkal több időt, energiát, és ha kellően balfékek vagytok, pénzt vesz el, mint amennyit az ismerkedés amúgy megér. Ismerjetek meg valakit a valóságban, ezeket a vackokat pedig hagyjátok meg az instakirálynőknek és a 200 kilós bálnáknak.
2023. okt. 13. 13:55
 9/10 anonim válasza:

Bármelyik használható, csak normális fotót tölts fel és normális bemutatkozást írj. Szinte az összes kapcsolatom a neten találtam.

Facebook (nem csak az alkalmazás, csoportok is vannak), Tinder, Badoo, Randivonal, Cupydo, Párom hu, Szívküldi, Love hu...

2023. okt. 13. 19:59
 10/10 anonim válasza:
bump
2023. okt. 30. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!