Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vékony, csendes, szórakozóhely...

Vékony, csendes, szórakozóhelyekre nem járó lányok, ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok Budapest környéki 18-27 éves magányos lányok!


Lenne kedvetek pár üzenetváltáshoz és kölcsönös szimpátia esetén kis sétához a Margit-szigeten vagy bárhol a városban?


Helyes vagyok, nem dohányzok, sokat sportolok, 185 centi magas, sok hobbim, széles érdeklődési köröm van. Megbízható, empatikus tipus vagyok, akivel mélyebb témákról is lehet beszélni.


Szívesen barátkozok. Barátnőm éppen nincs, ha megtalálom az igazit annak is örülök. 27/F


2023. nov. 25. 19:46
1 2
 1/17 anonim válasza:

"Helyes vagyok, nem dohányzok, sokat sportolok, 185 centi magas, sok hobbim, széles érdeklődési köröm van. Megbízható, empatikus tipus vagyok, akivel mélyebb témákról is lehet beszélni."


Tipikus dögunalmas pasi, én részemről skippelem a lehetőséget, 2 mondattól többet úgysem tudnánk beszélni.

2023. nov. 25. 20:06
 2/17 anonim válasza:
Ha így kezdi valaki hogy helyes vagyok, menekülök olyan messzire amennyire csak tudok..
2023. nov. 25. 20:09
 3/17 anonim válasza:

#2

Azt mégsem írhatja, hogy bűnronda vagyok :)

2023. nov. 25. 20:11
 4/17 anonim válasza:

Nem kell írni semmit erről.Mert kinek mi a helyes kinek mi a csúnya..Szóval én ezt így nem merném kijelenteni hogy helyes vagyok.Vagy az én esetemben( lány vagyok) " szia szép vagyok és okos" ez mennyire gáz már.

#2

2023. nov. 25. 20:19
 5/17 anonim válasza:

Értem, csak vicc volt.

Tényleg elég fura így kijelenteni, majd döntse el a másik hogy helyes/szép-nek mondana.

2023. nov. 25. 20:24
 6/17 anonim válasza:
Semmi gond :) Szerintem gáz vagyis én gáznak tartom ha ezt így valaki kijelenti...Menekülök🤣
2023. nov. 25. 20:34
 7/17 anonim válasza:

#2

Sikítva menekülsz vagy csendes lánynak mondanád magad?

#3

2023. nov. 25. 20:38
 8/17 anonim válasza:
Ennyi álszent és rosszindulatú embert. Bezzeg ha csaj írna...
2023. nov. 25. 20:56
 9/17 anonim válasza:

Hát igazából elolvastam mégegyszer a kérdést és nem értem :D A csendes mióta egyenlő azzal hogy nem jár szórakozóhelyre. Nem járok szórakozó helyre, de nem vagyok az a csendes lélek sem.Nem értem az összefüggést. Mi álszent? Lány vagyok 8as.

#2 #4 #6

2023. nov. 25. 21:03
 10/17 anonim válasza:
Mennyi snowflake, ha azt írná "nem vagyok egy modell" az lenne a baj, kiskirályok/királylányok xddd.
2023. nov. 26. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!