Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Külföldön dolgozom.Szeretnék...

Külföldön dolgozom.Szeretnék társat találni magam mellé. Akiknél eddig próbálkoztam (nem online), azoknak nem volt vonzó a külföldi élet. Ezért próbálom itt meg.25-31 éves korig keresek hölgyet. Írj rám és privátban kereslek. Érdekel?

Figyelt kérdés

nov. 26. 19:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
Öszintén szólva, amiket eddig írtál, azok egyre kevésbé pozitívak, valaki adja fel az itteni életét, menjen el hozzád "társnak", eltartod, nem kell dolgoznia, feleségül vennéd, teljesen szolgáltassa ki magát neked ismeretlenül - és mindezt azért, mert egyedül érzed magad. Nem érzed, mennyire beteges, amit akarsz?
nov. 27. 20:43
 12/16 anonim válasza:
Én értem kiforgatás nélkül hogy mi az eredeti szándék, kívánom hogy találd meg a megfelelő társat 🙂
nov. 28. 13:15
 13/16 A kérdező kommentje:

11.Először is beszélgetünk (e-mail, telefon, bármilyen platform). Ha minden oké, akkor személyes találkozás Magyarországon. Ezek után, ha minden ok, akkor kihozom magammal. És amikor már minden stimmel, akkor beszélhetünk komoly kapcsolatról, házasság, gyerek stb.

Sok-sok szint, amikben én vagy ő bármikor változtathat.

Amit meg írtál az valóban beteges,de az nem az én gondolatom, hanem a tiéd.

12. Köszönöm szépen

nov. 28. 18:57
 14/16 anonim válasza:

Korrektnek latom az elkepzelest, annyi logikai hiba van benne, hogy az a fiatal aki ki akart koltozni mar kinn van, aki meg nem, az nem fog a te kedvedert sem.

Biztos van persze aki epp most tervez lepni, de ez nem tul nagy meritesi lehetoseg.

Azt tanacsolnam probalj meg helyben ismerkedni. Azsiai szarmazasuakat mernem ajanlani.

Miert pont egy magyar kell, nem ertem

nov. 29. 11:25
 15/16 anonim válasza:

Nem értem, miért ragaszkodsz a magyar lányokhoz. Nem beszélsz jól németül, de még angolul sem?


Szerintem még valami izgató is van benne, ha a lány más nemzetiségű, de persze ízlések és pofonok.

dec. 2. 07:33
 16/16 anonim válasza:

Hat... sok szerencset. Nem hiszem hogy talalsz olyan lanyt aki kimegy hozzad, ezzel feladva a magyar munkahelyet, hogy aztan par ev mulva koltozzon haza mert neked eleg volt mar kint.

Kint is talalnal magyar lanyt mert sok magyar van kint de lehet hogy egy nemet not talalnal aki kovetne teged Magyarorszagra is, hajlando lenne a nyelvet tanulni es olyan munkaja van amit barhonnan vegezhet.


Az en felesegem amerikai es tudom hogy ha hazaakarnek koltozni akkor jonne velem, neki nem akadaly egy masik orszagba koltzoni.

dec. 3. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!