Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek rossz volt a családi helyzete és jelenleg ebből fakadóan kilátástalannak éli meg az életet?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nekem se volt éppen egy kedves családom, tudom milyen az, amikor az ember nem nagyon számíthat senkire sem.

Szeretnék egy hozzám hasonló sorsú lánnyal megismerkedni.

29 éves ffi vagyok és jelenleg külföldön élek.


Évekig be volt zárva a szívem, feldolgozzák a múlt beli serelmeidet és megszakítottam a kapcsolatot a negatív emberekkel.. sokáig kerestem önmagam és biztos voltam abban, hogy egyedül is boldog lehetek.

(A legutóbbi kapcsolatomban egy olyan lánnyal voltam együtt, akinek talán valami mentális baja lehetett, a lényeg, hogy ártó szándékú volt velem szemben.. ezért is szakítottam vele és zártam be a szívemet egy jó időre.)


Mostanság elég magányosnak érzem magam olykor, vannak körülöttem lányok de valahogy egyikőjük se kelti fel a figyelmemet, túl normálisak talán és ez a gond.


Olyan lánnyal szeretnék ismerkedni, aki nem épp zökkenőmentes családból származik, szeretetre vágyik és kitartana a párja mellett jóban rosszban.


Ez azért fontos a számomra, mert így a hasonló múltunkból fakadóan egy hullámhosszon lennénk és azt vettem észre, hogy jobban vonzanak azok a lányok, akiket úgymond "meg kell menteni".


Úgy érzem, hogy az ember csak akkor tud igazán kiteljesedni, ha van egy társa.. peldaul van sok tervem, de igy hogy egyedul vagyok nem igen erzek motivaciot, hogy belekezdjek a terveim megvalositasaba.. viszont ha lenne egy társam, akkor úgy érezném, hogy nem csak önmagamert, hanem a psromert is harcolok, ez motiválja, nagyon is.


Ha gondolod írj rám és meglátjuk kompatibilisek vagyunk e.



dec. 15. 12:09
 1/2 anonim válasza:
nincs
dec. 15. 13:35
 2/2 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
dec. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!