Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randi után érdemes tisztázni...

Randi után érdemes tisztázni online, hogy lesz e folytatás, ha élőben nem történt meg ennek a megbeszélése?

Figyelt kérdés
Vagy, ha magától elhalványul a dolog, nem érdemes firtatni? Minél több vélemény érdekel.

dec. 15. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Érdemes tisztázni.
Nem túl fontos tisztázni, ha magától az elhalás felé megy a dolog.
24 szavazat
 1/8 anonim válasza:

Én személyesen is mindig egyértelműen megmondtam, csak akkor kellett online is, ha nem értette meg.


Szóval ha személyesen nem került rá sor, online is megmondanám.


Persze valakinek ez így ciki, ha a másiknak a randin nem esett le, hogy ez nem fog menni.

dec. 15. 17:06
 2/8 anonim válasza:
Pár napot úgy is hagy az ember, hogy emésztődjön a dolog, még akkor is, ha nem sült el annyira jól a randi és utána érdemes erről beszélni a másikkal igen.
dec. 15. 17:10
 3/8 anonim válasza:
Hát ha van folytatása a történetnek akkor nyilván csak annyit mondasz hogy alig várod hogy újra találkozzatok stb.Ha nagyon nem megy akkor leírod online neki hogy nem szeretnél többet, nem indult el benned semmi őt illetően.
dec. 15. 17:41
 4/8 anonim válasza:
Érdemes lenne. Inkább, mintsem hogy nem reagálsz többet, avagy csak 2 hét múlva mondod meg, hogy bocs akkor mégse. Így legalább a másik fél idejét sem húzod még hetekig, ha mégse lesz folytatás.
dec. 15. 20:32
 5/8 anonim válasza:
Ezeket a kegyeletbeli elhalasztásos mutatványokat nem értem. Ha nem hiszi el, hogy nem fogom zaklatni, akkor viszlàt+ blokkolás, de méltatlan ez a kínlódás, ami ilyenkor megy. Az én legutolsó esetemben nem jutottunk el randiig, mert meguntam a képcsere utáni limitàlt verziót
dec. 16. 21:01
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából nálam kölcsönösen leszálló ág van a randi előtti mérhetetlen mennyiségű beszélgetéshez képest.

Szóval nem akarom már annyira le is írni a nyilvánvalót. Mert úgy látom senki sem reménykedik itt már semmiben.

dec. 16. 22:52
 7/8 anonim válasza:
Végülis megteheted, hogy nem írod le a nyilvánvalót. Azonban, ha nem mondod a randi végén egyértelműen, hogy bocs, mégse, akkor viszont az a becsületes, ha - amint a partnered ír valamit, kérdez, stb, tehát neki nem egyértelmű - leírod, hogy bocs, akkor mégse. Az egész pár szó, 1 mondat: elmondod, hogy bocs, de nem szeretnéd folytatni; és akkor mindkettőtöknek ott a dolog vége, senki se fogja a másik idejét húzni, hiú reményeket táplálni benne.
dec. 17. 00:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez jogos.
dec. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!