Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hallott vagy csinált már...

Hallott vagy csinált már valaki olyat hogy elmegy egy szegényebb országba hogy hazahozzon magának barátnőt és hogy családot alapitson vele?

Figyelt kérdés

dec. 17. 06:55
 1/7 anonim válasza:

Donald Trampli is szlovén leányt vett el


sok gazdag majom csinálja ezt

dec. 17. 08:02
 2/7 anonim válasza:

Persze, ez a sorozat ilyen esetekről szól: [link]


Itt vannak, ahol a nő szerez férjet szegényebb országból.

dec. 17. 09:05
 3/7 anonim válasza:

Ausztriában éltem, ott elég sok osztrák rendszeresen jár Thaiföldre.

Van akinek csak egy " barátnője " van ott, de konkrétan két embert ismerek, akik házassági célból kerestek kint nőt. Mindkét esetben a nő jóval fiatalabb náluk, az egyiknél kb. 30 évvel. Cserébe nem csak a feleséget tartják el Ausztriában, hanem annak a szülőhazájában élő csaláádnak is küldenek rendszeresen apanázst.

De amikor csak " barátnőt " tartanak kint, akkor is így működik a dolog.

Télen több hónapot kint töltenek az osztrákok, vannak akiknek saját házuk is van ott és arra az időre együtt vannak egy lánnyal. ( mindig fiatalabbakkal). Cserébe a családot is támogatják anyagilag.

És ez annyira nem kamu, hogy ezt így az osztrák ismerősök el is mesélték és többször láttam fotó bemutatókat a kint töltött időkről.

dec. 17. 09:44
 4/7 anonim válasza:
#3 Magyarországra nem jönnek barátnőt keresni?
dec. 17. 11:55
 5/7 Szolovjov válasza:
Én azt hallottam, hogy Romániában egy szelet rántotthússal is be lehet csajozni, nem kell hozzá BMW. Biztos van ilyen, bár én nem fektetnék ilyenbe energiát.
dec. 17. 12:32
 6/7 anonim válasza:
Igen, kettő ilyen ismerősöm is van.
dec. 18. 23:28
 7/7 anonim válasza:
Ukrajna, Vietnam, de sokat nem tudok a sztoriról, neten ismerkedtek meg valahogy.
dec. 19. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!