Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni szeretnék egy...

Ismerkedni szeretnék egy lánnyal 18-30 év között pest megyéből,ha valakinek van kedve?nyugodtan írjon

Figyelt kérdés
dec. 17. 12:55
 1/8 anonim válasza:
Kivancsi vagyok hogy mennyien irnak😊
dec. 17. 15:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát arra én is😅bár eddig sajnos senki nem írt😕
dec. 17. 17:15
 3/8 anonim válasza:
Hat nem egyszerű ez az ismerkedes az tuti😭tinder nem az igazi buliba nem jarok😀 hol mashol lehet talani csajokat😀
dec. 17. 17:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy normális lányokat tényleg nehéz találni,pedig semmi olyan rosszat nem írtam😕
dec. 17. 17:22
 5/8 anonim válasza:
Nem veled van a baj, szimplán ide nem járnak lányok. És nem nyitottak az ismerkedésre fiúkkal. Rossz helyen vagy ennyi
dec. 17. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehet lányokkal ismerkedni?tinderen meg hasonló oldalakon is szinte lehetetlenség ha csak nem bézel ki úgy mint aki 0-24 kondiba van,most csak példát mondtam,de szó sincs arról hogy nagyon telt lennék
dec. 17. 20:25
 7/8 anonim válasza:

Társkereső appot nem ajánlok egy fiúnak sem. Túl nagy a férfitöbblet, elveszlesz a tömegben. Elveszted a maradék önbizalomad is.

Mondjuk majdnem ez van már minden online oldalon!(face,insta)

Szóval szerintem ha online akarod akkor Facebook, Instagram. Vagy más online helyek. Vaagy a valóságban

dec. 17. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
igen ezt tapasztalom is sajnos,lehet hanyagolni is fogom a társkeresőt
dec. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!