Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez miért van Bumble appon?

Ez miért van Bumble appon?

Figyelt kérdés

Tegnap este pár óra alatt like-olt 50+ lány, de egyikkel sincs matchem.

(Nem húzok mindenkit balra, de akit meg igen, annál sem írja, hogy misseltem egy matchet. Magyarul nem húztam még olyat balra, aki engem jobbra húzott volna, mégsem matchelek... Kamu az app??


21/F



2023. dec. 19. 12:19
 1/9 anonim válasza:
Lehet nincsenek is a közeledbe, akik jobbra húztak.
2023. dec. 19. 12:29
 2/9 anonim válasza:

Hát ez elég fura

Én viszonylag jól nézek ki, tinderen 2 nap alatt 40 likeom volt, de bumblen jóval kevesebb, szóval te ez alapján vagy Brad Pitt vagy személyesen, vagy valami bugos

2023. dec. 19. 13:56
 3/9 A kérdező kommentje:

Na most nagyon megindult. Elkezdte szelektálni is aki nem tetszik. Lett 9 matchem is!


1 nap alatt kb 70-80an tetszikelhettek. Most végigpörgettem és már csak 40 maradt.

2023. dec. 19. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy Brad Pitt, de figyeltem arra, hogy jó képeket tegyek ki. Igaz minden nap edzek 8-9 óra munka után 2 órát.


Informatikusként nem bírom az ülőmunkát sajnos. Muszáj mozognom.


Nekem tinderen anno 1 nap alatt ilyen 40-50 körül volt. Utána meg már csak naponta 2-3, majd pedig hetente 1-2. De azt letöröltem. Bumble sokkal jobb!


Még a Badoot tudom javasolni. A tinder borzalom...

2023. dec. 19. 20:53
 5/9 anonim válasza:
Milyen cuki selyemfiú lehetsz
2023. dec. 19. 22:49
 6/9 anonim válasza:

5. Te még egy gyenge nyeszlett troll, akit nőként kenterbe lehet verni súlyhúzásban...


Balek..

2023. dec. 19. 22:50
 7/9 anonim válasza:
Valakinek megkarcolták az egóját...
2023. dec. 19. 22:55
 8/9 anonim válasza:

#4

Hajszálpontosan ugyanezek voltak a statjaim Tinderen, mint amit a kérdező írt. Nálam is fél nap alatt pont 40 jött össze Budapesten (vidéki vagyok), a matchelést kicsit máshogy csináltam, mint mások (egyszerre max 2 nőt húztam be mindig a lájkok közül, mert előfizető voltam, mindig kettesével futtattam ki a matcheket), és az első pár nap után nekem is ilyen 2-3 lájk/nap volt, úgy emlékszem. Bár átlag napi 1 like alá nemigen csökkent a szám a későbbi hónapokban sem (ez már vidékre is jellemző volt). Igaz, én pont beleestem a Covid-időszakba, amikor sokan felregisztráltak társkeresőkre. Úgy tudom, ma már kevesebb a Tinderező, mint 2 évvel ezelőtt.

Amúgy ezek a számok (40+ lájk/nap) inkább Budapest és környékén jöttek össze, vidéki nagyvárosok környékén inkább fele/harmada volt jellemző egységnyi idő alatt, mint a fővárosban.

2023. dec. 20. 04:26
 9/9 anonim válasza:
És hányat sikerült faszra húzni?
2023. dec. 20. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!