Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esetleg tudtok ajánlani olyan...

Esetleg tudtok ajánlani olyan társkeresőt amit érdemes kipróbálni 30 év körüli férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy egy adonisz vagyok, de azt se mondanám hogy csúnya. Szerintem a kategóriámban próbálkoztam lányokkal és nem húzok jobbra szupermodelleket.

180 cm vagyok, átlagos testalkatú, szerintem divatosan öltözködöm, ápolt külsővel rendelkezem, van gazdasági diplomán és nincsenek káros szenvedélyeim, bár introvertált vagyok (ez valszeg hátrány).

Eddigi tapasztalatok:

Tinder - van sok szép lány külsőleg, de valahogy mindenki ugyan olyan, mintha valami séma szerint gyártanák őket, mindenki konditerembe jár, és Dubaiban nyaral és gazdag. Itt egyedül csak erősen túlsúlyos lányok likeoltak.

- Badoo - régen jó volt, most már használhatatlan, senkire nem lehet ráírni és szerintem ha nem fizetsz akkor shadowbannol

- Jaumo - eddig itt sikerült egyedül valakivel beszélnem, de itt nagyon kevés a lány, aki van az is főleg erősen túlsúlyos, egyedülálló anyuka vagy 190 cm vagy roma



febr. 2. 10:54
 1/9 anonim válasza:
Ha eddig nem jöttél volna rá talán most sikerül. Felejtsd el az online társkereső oldalakat mert ott a nők nagy része egófényezés miatt vannak, a maradék meg csak van és ritkán írnak vissza és elég levés az esély rá, hogy rád vagy éppen rám írjanak. Ráadásul ezek az oldalak tele vannak régi profilokkal vagy kamukkal amiket az oldalak azért csináltak, hogy lehessen hülyíteni vele az embereket.
febr. 2. 13:57
 2/9 anonim válasza:
Ríl lájf.
febr. 2. 14:34
 3/9 anonim válasza:

Akkor hol lehetne rendes lánnyal ismerkedni?


Szekszárdon lesz 10-én buli, de ott szerintem csak olyan lányok vannak szeretik a drogot meg lefekszenek ott férfiakkal anyukák stb.


Munkahely kilőve mert ott már aki tetszett elhívtam sütizni hogy jobban megismerjük egymást (ezt mondták aranyos vagyok de már van párjuk) mind másnapra meg levegőnek néztek.


Facebookon meg nem nagyon lehet beszélgetni, pár éve egy lánnyal elég jól elbeszélgettünk ő is horror film kedvelő de egyszer meg szakadt az beszélgetés és vége lett a beszélgetésnek, egyszer még felköszöntőt én rá is írtam de nem válaszolt vissza.

Olyan jól el tudtunk beszélgetni találkozásról is beszélgetünk már hogy majd hajamba bele nyúl (mert új sérót csináltattam) így akkor én is ezt mondtam neki, meg küldte a szíveket is stb.


Élőbe meg nem akarnak beszélni én kérdezek ők meg csak válaszolnak, pedig az egyik lánynál azt hittem sikerülni fog mert mindig nézett hátam mögött mosolygott aztán rá vettem magam másnapra meg próbálom, de mindig ilyen drogos nagyképű fiúkkal jön össze.


Tegnap voltam fodrásznál mikkor jöttem ki jött egy lány köszöntem neki de ő nem de ma láttam a buszon és elkezdett mosolyogni a nagy hangú romákon hogy mondja az egyik roma lány egy idegen fiúnak hogy szabad a hely drágaságom, na gondoltam magamba akkor ez a lány is olyan lehet.

febr. 2. 16:59
 4/9 anonim válasza:
nincs olyan. Sok az elmebeteg mindkét nemnél.
febr. 2. 17:11
 5/9 GFman válasza:

A Tinder nekem nem jött be, ugyanaz a tapasztalat, mint a kérdezőnél.

Szinte minden nőnek fotós, retusált képek vannak kitéve, szét vannak sminkelve.Fitnesz terem,lovagol,hegyet mászik,pálmafás nyaralós képek stb. olyan kib.szott sznobnak tűnik a legtöbb. Badoo meg egy nagy semmi lett, ott még a legutolsó bányarémnek sem lehet írni, ráadásul még a szűrőket, keresőket is elcseszték.Randivonal, Cronos csak akkor, ha fizetsz érte. Szóval tuti oldal nincs szerintem, szerencse meg pénz kell hozzá!

febr. 2. 19:53
 6/9 anonim válasza:

Melyiken lehet ingyen üzenetet írni?


Vagy nem olyan könnyű üzenetet írni mint Facebookon?


Régen használtam Badoot de nem mindenkinek engedett írni, Párom hu-n meg csak ha jól emlékszek 7 levelet lehet írni.

febr. 2. 20:36
 7/9 anonim válasza:

Ingyenes: szivkuldi.hu

Randivonal.hu megpróbálhatod ezt is, fizetős, de valamit valamiért.

febr. 3. 05:36
 8/9 anonim válasza:
Tinder-re és Badoo-ra sem lehet ingyen üzenetet írni már?
febr. 4. 14:11
 9/9 anonim válasza:
Írok
febr. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!