Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Viszonylag Jó életszínvonallal...

Viszonylag Jó életszínvonallal lehet hosszabtávon kompenzálni az átlag alatti méretű péniszt? 20-25éves nőknél? Nem aztkell érteni hogy bármit megkap meg sugar daddy stb Hanem hogy nincsennek anyagi gondok évente nyaralás,ház autó Gondtalan élet

Figyelt kérdés

febr. 2. 19:02
 1/10 anonim válasza:
Nem lehet.
febr. 2. 19:04
 2/10 anonim válasza:
Szerintem neked az iq-dat kellene kompenzálnod.
febr. 2. 19:11
 3/10 anonim válasza:

"hosszabtávon"


"aztkell"


"nincsennek"


Csak pár szó,amiből látszik az értelmi szinted.

febr. 2. 19:14
 4/10 anonim válasza:
Lehet
febr. 2. 19:31
 5/10 anonim válasza:
Nem lehet.
febr. 2. 21:48
 6/10 anonim válasza:
Nálam igen! (Mivel majdnem 10 évvel idősebb vagyok és kissé transz így nem jelentkezem, feltételezem kicsúsztam a korhatárból.)
febr. 3. 21:45
 7/10 anonim válasza:

Miért is kéne bármit is kompenzálni?

A személyiség számít, semmi más.

Inkább a helyesírással foglalkozzál, mert ez így botrány és ez sok nőnél sokkal visszataszítóbb, mint bármi más.

febr. 4. 11:02
 8/10 anonim válasza:

Átlag alatti😂😂😂😂 Jól kezdődik....


Én átlagosnak tartom a 17 centimet de majd jönnek akik szerint a 12 az átlag😃 Akkor mi az átlag alatti😂😂😂


De szerintem a gondtalan életről is mást gondolunk...

febr. 4. 15:51
 9/10 anonim válasza:
Ezeket simán lehet biztosítani úgy is, hogy közben a fsz is nagy. Tehát a válasz nem.
febr. 4. 21:17
 10/10 anonim válasza:
Úgyse tudja a nő mi mekkora, amíg sorra nem kerül az aktus, akkor meg már késő, bevetheted a kislompost. Ha jól tudsz bánni vele, és még pénzed is van akkor már megfogtad magadnak.
febr. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!