Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nőt keresek, akinek van...

Olyan nőt keresek, akinek van egy kis spórolt pénze(nekem is van), vennénk fel közösen hitelt és vennénk egy lakást/házat. Itt vagy?

Figyelt kérdés

Két szobásat, szóval nem muszáj együtt hálni. És így legalább nem kéne albérletre elszórni minden pénzünk vagy otthon, a szülőkkel nyomorogni. A hitel törlesztő meg nem olyan sok két embernek, meg az fix végig. Aztán kitudja, lehet jól kijövünk egymással minden téren, talán még rendes kapcsolat is lehet belőle.😁

Én 30 éves vagyok, és Budapesten, lehetőleg a budai oldalon vagy a budai agglomerációban szeretnék ingatlant venni.



febr. 27. 11:27
1 2
 11/11 batragramzadarma válasza:
Hála nekem nincs ilyen gondom de talán abból adódik hogy egyedül vagyok hogy nem vagyok egy macho.Átlagos életet élek nem keresek pénzes nőt csak tudjon párkapcsolatban élni.Nem plazacicát keresek csak annyi minden vágyam hogy vékony vagy extra vékony legyen és ha olyan a kapcsolatunk akkor akár ide is költözne!Nem élek kicsapongó életet és ezt várom el a társamtól is.Vannak ilyen egyszerű nők akik csak normális párkapcsolatra vágynak?Egy hosszabb 12 éves kapcsolatom ment tönkre és már egy éve keresem a társam de reménytelen.
márc. 17. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!