Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki szívesen...

Van itt olyan nő, aki szívesen ismerkedne egy 34 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Kicsit megbízhatatlan vagyok és rosszkedvű néha, de a szívem a helyén van. Nekem preferencia, ha a nő inkább anyáskodó/gondoskodó típus.

márc. 19. 16:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehúzást, remélem nektek is ennyi örömötök lesz az életben.
márc. 19. 18:48
 12/29 anonim válasza:

Lehet sertodni, nem is voltunk kedvesek... Egy masik szemuveggel viszont onreflexiora jo lehet ez is.


A megbizhatatlansag is olyasmi, amin lehet dolgozni. Vagy Te szeretnel egy masik megbizhatatlant magad melle? Vagy olyat szeretnel, aki nyuszi es nem teszi szova az ilyen eseteket, ahol hiaba bizott meg benned, orlodjon csak magaba?

márc. 19. 18:57
 13/29 A kérdező kommentje:
Megbízhatatlanság számomra nem megcsalásról szól, hanem valamilyen feladatot rám bíznak, akkor lehet nem tudom megcsinálni és a kanapén ülök lelkiekben szétesve.
márc. 19. 19:01
 14/29 anonim válasza:

Nekem pont az a benyomásom, hogy nem szolgalelkű nőt keres, hanem olyan, aki irányítja, megmondja mit csináljon. Ledominálja, ha úgy tetszik.


De kérdező, javíts ki ha tévedek. Amúgy te vagy az aki nem rég érett férfit keresett itt?

márc. 19. 19:03
 15/29 A kérdező kommentje:
Olyan nőt keresek, aki elnézi a rossz tulajdonságsimat, biztat engem, szeretget, főz nekem és ajnároz* cserébe én is szeretem őt nagyon, törődöm vele, meghallgatom a problémáit és tanácsot adok, ház körüli teendőket elvégzem.
márc. 19. 19:38
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok.
márc. 19. 19:38
 17/29 anonim válasza:

15


Mármint bíztat, hogy jobban ülj a kanapén, vagy miféle bíztatásra gondolsz?


Te egy anyukát keresel, akinek te vagy az egyetlen pici fiacskája. Nőt ilyet nem fogsz találni, az biztos 😀

márc. 19. 19:41
 18/29 A kérdező kommentje:
Miért, akkor mi kell a nőknek? Nem minden ember egyforma, azért is írok ide, hátha.
márc. 19. 19:44
 19/29 anonim válasza:

Hát nem egy ellátásra képtelen gyerek.


Azt tudnak sajátot is csinálni.

márc. 19. 19:48
 20/29 anonim válasza:

Igen fura a "feladatot adnak" megfogalmazas is... mint a kisgyereknek. Nem minden anonim komment az enyem, tobben latunk itt valami elcsuszast.


Amugy tanacsot ne adj a nonek, csak ha keri. Komolyan.


Ha pedig a kanapen szetesett allapot gyakori es nincs kezzelfoghato oka (pl. fuvezel) akkor talan depresszio?

márc. 19. 19:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!