Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nincs igazán jó vélemény...

Nincs igazán jó vélemény egyikről sem sajnos úgy láttam, de mégis melyik a leghasználhatóbb társkereső a neten ezek közül?

Figyelt kérdés
Facebook társkereső, Badoo, vagy a Tinder?

ápr. 2. 17:11
 1/8 anonim válasza:

Egyiket sem

Mindegyikben 80% körül van a férfiak aránya és mind a külsőre megy, ha nem vagy kifejezetten valami nagyon jó képű akkor esélyed sincs egyáltalán valakire ráírni hogy megismerjen legalább

ápr. 2. 17:27
 2/8 anonim válasza:

Én átlagosan nézek ki és a badoo, tinder, fb társkeresőről összesen ha volt 5 találatom akivel tudtam beszélni persze ezek is mind ghostingoltak hamar egy másik csávóért

Full esélytelen manapság neten ismerkedni (ha csak nem vagy valami eszméletlen jó pali)

ápr. 2. 17:28
 3/8 anonim válasza:

Én is átlagosan nézek ki, tinderen ès facebook társkeresōn is napi 1-2 matchem van. Egy sima bejárati ajtó előtti szelfim van fent.

Bár szórakozóhelyeken általában szebb lányokkal szoktam összejönni, de azért itt se csúnyák, cukik. :D


A melegek, a 40+-os nők és a kövérebb lányok nagyon sokszor mondanak helyesnek/jóképűnek.

De mondjuk az átlagosnál kicsit szebb 20 éves lányok talán 10%ának tetszem.

Azért mondom hogy átlagos vagyok, mert azt nyilvân senki nem mondja nekem hogy milyen ronda vagy :D de mivel azért jóval röbb ember nem tesz megjegyzést a kinézetemre, mint aki igen ezért biztos vannak akik csúnyának és átlagosnak tartanak, csak az ilyet nem nagyon szokás mondogatni a másiknak.


Szerintem aki átlagosnak gondolja magát az sokszor csúnyább az átlagnál.


Mindenhol van ghosting, én is ghostingolok ők is ghostingolnak de nagyon sokszor 1-2 üzenetváltás után már arra a hétre meg is van a randi.


Ugyan facebook társkeresőn nem régóta vagyok fent, de kb ugyanolyannak tűnik használhatóságban mint a tinder. Badoot nem használtam még, de nem hiszem hogy az alkalmazáson múlik a dolog. Kb mintha azt kérdeznéd melyik szórakozóhelyen lehet csajozni :D

ápr. 2. 21:52
 4/8 anonim válasza:
Régen használtam a badoo-t anno lett onnan egy 5 éves kapcsolatom, de amikor pár éve ismét felléptem azt tapasztaltam, hogy sokat romlott a felhozatal. Tindert nem használtam soha, mert fizetős. A Facebook társkereső vált be nekem a legjobban, mert ingyenes meg csak az tud írni akivel egyezés van. Onnan van most egy jelenleg két éve tartó kapcsolatom.
ápr. 3. 21:15
 5/8 anonim válasza:
Az utolsó egyértelműen női válaszoló
ápr. 3. 21:19
 6/8 anonim válasza:

#3as válaszoló vagyok


Én tudtommal egy fillért nem fizetek a tinderért, tehát egyáltalán nem kötelező tejelni.

Bár az igaz hogy idegesítő hogy nem látok kiknek tetszettem, facebookon meg ezt lehet látni. De azért fozetni nem fogok ezért :D

ápr. 3. 21:33
 7/8 anonim válasza:
Semmi értelme fizetni bármelyikért is
ápr. 3. 21:40
 8/8 anonim válasza:

Ugyanaz a választék.

Beírja hogy budapesti, jómódú, kiadó lakásai vannak. Levelezés. 200 kilométerre él bérelt lakásban.

40 éves, mikor meglátod kb. 70

stb...

ápr. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!