Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szűz férfiként szeretnék...

Szűz férfiként szeretnék ismerkedni, nyitott lenne rá valaki? Mivel 40 éves vagyok, fontosnak tartottam ezt megírni.

Figyelt kérdés
Szándékosan nem írok többet magamról mivel kellemetlenül érint a dolog és nem szeretném felfedni magam mindenkinek.

ápr. 4. 09:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
40 éves szűz? Én is szűz vagyok, én se akarom felfedni magam.
ápr. 4. 10:10
 2/15 anonim válasza:

Az tudható, hogy mi az oka ennek az állapotnak?

Mert nagyon nem mindegy...

ápr. 4. 10:25
 3/15 anonim válasza:
Lehet saját kapura játszik....
ápr. 4. 10:33
 4/15 anonim válasza:
Papamaci majd rendbe tesz.
ápr. 4. 11:35
 5/15 anonim válasza:
Férfivel, vagy nővel?
ápr. 4. 14:03
 6/15 anonim válasza:
Nekem egyszer volt csajom. Parszor megdugtam es elhagyott. Azota se senki. 38/f Azzal, hogy parszor dugtam, demmit se jelent. Semmi tapasztalatom, mintha meg mindig szuz lennek!
ápr. 4. 14:44
 7/15 anonim válasza:
Szerintem az a legjobb megoldás, ha hazudsz. Így semmibe fognak venni, szóba sem fognak veled állni. Hiába mondják azt, hogy ha nem az elején mondod el, akkor jobban elfogadnak, hát "lószart, mama", dehogy fognak elfogadni.
ápr. 4. 18:17
 8/15 anonim válasza:

Tudod egy bizonyos kor felett már nagyon gáz ezt reklámozni. 40 év alatt egyszer nem rúgtál kapura, mindegyik lövés mellé ment. Először juss el a pillanatig egy nővel, majd vagy felfeded a dolgot vagy nem, de cselekedni kell.


Nyilván furcsa lesz mindkettőtöknek és ez ilyen... de könyörgöm ne reklámozd magad 40 éves szűzként, mert szűzen fogsz meghalni. Egy nőt se hoz lázba, ha a férfi nem képes kapura rúgni.

ápr. 4. 18:23
 9/15 anonim válasza:
CRINGE, old dick... szerintem àsd el magad
ápr. 4. 20:17
 10/15 anonim válasza:

Miert kell bántani valakit mert őszinte volt?


A hazugokat manapság mar jobban értékelik😡 dühítő.

ápr. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!