Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha az utcán oda megyek egy...

Ha az utcán oda megyek egy csajhoz és leszólítom hogy milyen csinos aztán el kérem a telefonszámát az okay?

Figyelt kérdés
Már mint hogy nyers vagy attól függ hogy ki mondja?

ápr. 5. 18:41
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem oké lenne.

Én simán ismerkednék így.

A baj csak az, hogy én már nem vagyok csaj 🥺

ápr. 5. 22:29
 12/15 anonim válasza:
neeeee, nee tedd..
ápr. 5. 22:59
 13/15 anonim válasza:
Végülis meg lehet próbálni hát nem vesztessz semmit 🤷
ápr. 5. 23:02
 14/15 anonim válasza:
#13: Ja, nem, csak leszúrják egy késsel vagy szembefújják paprikaspray-vel, de ha szerencséje van, akkor megússza egy "takarodj, te rohadék, mit képzelsz magadról, hogy zaklatsz, nem azért vagyok itt, hogy ismerkedjek" hozzászólással. Tegnap este közzétettem egy korábbi kérdés linkjét, félelmetes, hogy milyen elborult és közveszélyes nők járnak közöttünk.
ápr. 6. 10:53
 15/15 anonim válasza:

Hát a nők már csak ilyenek

Azt mondogatják hogy a férfiak nem tudnak kezdeményezni aztán meg meg vannak rémülve ha valaki hozzájuk szól

Persze vszeg ott van a kutya elásva hogy ha tökéletesen néznél ki meg tele lennél lóvéval akkor egyből nem lenne baj hogy odamész

ápr. 6. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!