Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Laza jófej vékony rocker...

Versenyzővagyok kérdése:

Laza jófej vékony rocker csajok,akik Pest környekiek és bejönne nekik egy nagy db sportoló aki egy erdei farmon él.. vagytok? Van még ilyen lâny aki természetimàdó?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:36
 1/8 anonim válasza:
#2 Már beszéltünk privátban. Én is, meg egy barátnőm is írtunk, hogy kiderítsük, mi a valós sztori. (Akkor bezzeg, nem úgy köszöntél, mint most amikor rámírtál, hogy "Csá, fiam" :D :D :D ) Tepertél, hogy költözzünk a hülye farmodra, amiről kiderült, hogy nem is létezik, és marhára nem az vagy, akinek itt előadod magad. :D De századszor is kiírod ide ugyanazt a hülyeséget. Szánalmas.
ápr. 7. 13:03
 2/8 anonim válasza:
Én is beszéltem már veled. Nagy kamu a farm, meg minden. Fiatal csajokat akar magához csábítgatni.
ápr. 7. 13:05
 3/8 A kérdező kommentje:

Tepertem hogy ideköltözzetek???

Valakivel nagyon keversz😂😂😂

Isten ments hogy valakivel éljek.

ápr. 7. 13:05
 4/8 anonim válasza:

A legutóbbi privát üzeneted is kedves:


"Hülyegyerek megegyelek??

Gyere írom a helyet..talizunk és megduma..de a disznoimmal étetlek meg"

ápr. 7. 13:14
 5/8 anonim válasza:
#5 Hú, az komoly. Legalább már tudjuk, hogy mi a terve a lányokkal, akiket rá akar venni, hogy menjenek a farmjára. Nekem azt írta: "Anyád kamu"
ápr. 7. 13:16
 6/8 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
ápr. 7. 13:18
 7/8 anonim válasza:
Ha nem akarsz valakivel élni,akkor miért lényeges hogy farmod van?
ápr. 7. 13:35
 8/8 anonim válasza:
Nagyon, de nem vagyok vékony, hanem asszonyos, amilyen egy farmra való.
ápr. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!