Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt vietnami lanyok?

Vannak itt vietnami lanyok?

Figyelt kérdés
Egy nap bementem egy vietnami boltba vasarolni. Ott volt egy fiatal csaj elado [vietnami] aki folyton bamult engem meg mosolygott. Meg is dicsert meg ilyenek. Lehetseges hogy bejovok neki?
ápr. 12. 07:17
 1/10 anonim válasza:

Nem, csak eltakarta adni a terméket.

Ne álmodozz kis pö..ű!

ápr. 12. 07:40
 2/10 anonim válasza:
Etnikumtól függetlenül, ha boltban vagy, az eladónak csak a pénzed kell. Az már egy más, részletkérdés, hogy a magyar boltos bunkó is mellé, az ázsiaiak meg kedvesek és barátkozósak, mert úgy gondolják, ha a vásárló embernek érzi magát, szívesebben költ. Mi nem ebben szocializálódtunk, ezért fura és sokaknak félreérthető.
ápr. 12. 11:23
 3/10 anonim válasza:
Plusz én mindenféle külföldi néptől azt hallom, hogy a magyar ember savanyú, mint a citrom. Amit te kezdeményezésnek fogsz fel, az náluk az alapbeállítás, mert nem úgy mennek bele a világba, hogy aki él és mozog, az ellenség. Vietnámi és kínai kollégák engem szünetekben ölelgettek is néha, pedig nem akartak felszedni, csak máshogy fejezik ki az érzelmeiket.
ápr. 12. 11:27
 4/10 anonim válasza:
Te már akkor szerelembe esel kérdező ha valaki a tv-ből rád mosolyog, komolyodjál már meg.
ápr. 12. 12:02
 5/10 anonim válasza:
Annyira viccesek az ilyen emberek akik a semmibe képesek ilyeneket beleképzelni, de legalább megmosolyogtattál, szóval ha a kérdésednek nem is de ennek volt valamennyi értelme.
ápr. 12. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:

Több volt mint mosoly. Szóval kikezdett velem meg ilyenek

Mondta hogy jól nézek ki konkrétan és nevetgélt rám meg kokettált

ápr. 12. 19:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért ledöbbentem mert amúgy nem volt még ilyen sok vietnaminal vasaroltam
ápr. 12. 19:13
 8/10 anonim válasza:
ember, nők sincsenek már itt, nem még hogy válogass...
ápr. 12. 20:39
 9/10 anonim válasza:
Ideje lenne leszakadnod a Disney csatornáról!
ápr. 12. 21:33
 10/10 anonim válasza:
Miért nem lehetne, hogy bejössz neki?
ápr. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!