Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedtek vidéken élő...

Hol ismerkedtek vidéken élő 25-30 éves korosztály?

Figyelt kérdés
Sokan 3 műszakban dolgoznak.. Szórakozási lehetőség már nem nagyon van errefelé.. hol ismerkedtek? Tinder badoo és társai.. az csak azért van hogy a nők az insta nevüket reklámozzák.. :D 27F
ápr. 14. 18:00
 1/3 anonim válasza:

23 évesen is ugyanígy látom. :D


Sokan dolgoznak gyárakban (én is), szórakozási lehetőség manapság azt jelenti, hogy valamelyik aktuális tucatzenész elmegy fellépni a hétvégén valamelyik nagyobb városba, többnyire 14-16 éves formák a célközönségük, disco már nem létezik, maradt esetleg a kocsma, de ha falun laksz, akkor azt is kerülni kell, mert csak a törzsalkeszok járnak oda. Tinder, Badoo és társai csak az önbizalmadat veszik el, férfiként sokkal nehezebb onnan bármit is összehozni, mint nőként.

ápr. 14. 18:14
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyárban még csak csak lehetne ismerkedni, de én építőiparban dolgozok csak faszikkal :D de egyébként jól látod a dolgokat.
ápr. 14. 18:19
 3/3 anonim válasza:
Én idősebb vagyok, de falun élek, és kisvárosban dolgozom. Az ismerkedés kb. esélytelen, mert vagy max. középiskolásokba botlok, vagy ha vannak nagyjából korombeliek, azok általában már kapcsolatban/házasságban élnek, vagy esetleg már elegük van a pasikból. Utcán amúgy sem lehet, mert "proli dolog", boltban nem lehet, mert "a nők nem ezért vannak ott", közösségi terek nincsenek, a programok vagy az öregeknek vagy a családosoknak szólnak, diszkóba, kocsmába nem jártam. Maradna a net, de az katasztrófa. Néha még összehoz a véletlen egy-két korombeli nővel, de aztán rendszerint róluk is kiderül, hogy vagy nem érdeklem őket, vagy van valakijük.
ápr. 14. 18:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!