Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni valakinek Budapest...

Ismerkedni valakinek Budapest környékén lenne kedve?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves vagyok, eddig nem nagyon próbálkoztam ismerkedéssel, mert eddig a karrieremre fókuszáltam és tovább fejlődni. És most szívesen megismerkednék egy korombeli, érett lánnyal.


Magamról annyit hogy:

- 185cm

- szőke haj, kék szem, szemüveg

- nagyon sokáig gamer voltam,

mostmár alig játszok

- szeretnék világot látni, nem

egyedül

- újonnan elkezdtem edzőterembe

járni


Rólad:

- legyél normális



ápr. 24. 14:02
1 2
 1/12 anonim válasza:

Kocsidról is írjál légyszíves!

Köszönöm.

ápr. 30. 14:01
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs még :(
ápr. 30. 15:55
 3/12 anonim válasza:
Hány kg vagy? Karod, derekad, mellkason kerülete mennyi?
máj. 1. 12:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom a lényegre tértél, túl insecure vagyok hogy leírjam 😩
máj. 1. 13:26
 5/12 anonim válasza:
Akkor ahhoz is az vagy, hogy vetkőzz. Párkapcsolatban pedig fontos a testiség is
máj. 1. 13:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja annyira nem vagyok insecure hogy levetkőzzek, lehet te szeretsz 10 másik ember előtt vetkőzni, én nem :(
máj. 1. 13:57
 7/12 anonim válasza:

Szerencsére nekem nem jelent problémát, pedig nem vagyok tökéletes testű. Közel sem...


Azt nem mondom, hogy soha nem vagyok szégyenlős, de nagyon sok múlik a "közönségen" is. Voltam többször nudista strandon. Nem volt semmi baj

máj. 1. 14:11
 8/12 A kérdező kommentje:

...ha nem akarsz ismerkedni miért kell ok nélkül belekötni idegenekbe? Nem vagyok tökéletes testű, nem is állítom azt. Dolgozok magamon és jól haladok, és ha nem akarok megosztani idegenekkel hogy "Hány kg vagy? Karod, derekad, mellkason kerülete mennyi?" akkor nem osztom meg.


Nincs jobb dolgod?

máj. 1. 14:18
 9/12 anonim válasza:
Honn ez az indulat? Nem értettél félre valamit? 😮
máj. 1. 14:47
 10/12 A kérdező kommentje:

Eléggé idegesítő, amikor emberek, akiknek nem szól a kérdésem, feleslegesen írnak.


Feltételezném, hogy 21 év felett vagy, mert nem sok 21 éves van a nudista strandokon, és erősen feltételezem, hogy férfi vagy.


Miért érzed úgy, hogy a kérdésem, amely egy az én korosztályombeli lányokhoz/nőkhöz szólt, téged céloz?

máj. 1. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!