Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt helyes meleg...

Vannak itt helyes meleg fiatal fiúk? Én meleg vagyok és nagyon helyes. Ja és sportos fiúk? 16 f

Figyelt kérdés

Írjatok helyes meleg fiúk de csak 20 év alatt :)

Ismerkedni szeretnék



ápr. 27. 16:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:

20

Sajnos vannak olyan emberek, akiknek az okozza a boldogságot, hogy másokat szapulhatnak, nincs jobb dolguk az életükben, ezért itt élik ki magukat. A melegutálók meg kb. egy óvodás szintjén vannak, nem lehet velük beszélni értelmesen

ápr. 28. 12:08
 22/44 anonim válasza:

Ez még csak a kissebbik baj kedves 21-es.

A nagyon nagy baj az, hogy szinte aggasztó mértékben megszaporodott a meleg férfiak száma.

Mondom ezt mindenféle ítélkezés és utálat mentesen.

Ezek tényszerű dolgok.

Nemtudni mitől jött ez így elő. Ha így haladunk, egy 30-40 év múlva hatalmas bajok lesznek.

Nem lessz férfi-nő kapcsolat. Nem születnek gyerekek.

Arról már nemis szólok, hogy a leszbikus lànyok is rengetegen vannak, csak őket nem igazán itéli el a társadalom.

Nem tudom mi lessz így a vilàggal.

Én már 50 plusszos vagyok, de ha meghalok szeretnék egy jó 50 év múlva felébredni.

Tuti, hogy nagy meglepetések fogadnának.

Már most is azt veszem észre, hogy elmegyek a Lidl-be vásárolni, és kacsingatnak rám bizonyos férfiak.🤷‍♂️

ápr. 28. 14:24
 23/44 anonim válasza:
#22 Ne akard megtudni, hogy 50 év múlva mit csinálnának veled ezek a lidiben. Még jó, hogy láncfűrészt, meg ágvágót is árulnak ezekben.
ápr. 28. 14:36
 24/44 anonim válasza:
Erről beszélek én is, hogy valaki erről nem tehet, hogy a saját neméhez vonzódik, de mellette ne viselkedjen úgy mint valami aberrált majom. Márpedig erre hajaz a világ. Trendi lett gyengének és elnézést a kifejezésért, korcsnak lenni. Sokan úgy élik meg ezt mint valami divatot és aki felszólal ez ellen az irgum-burgum, aha meg az apjuk faxát azt.
ápr. 28. 14:48
 25/44 A kérdező kommentje:
Szerintem már sokadjára írom ki ezt de úgy látom elég gyenge felfogásúak vagytok. Ezt a kérdést az ismerkedni kívánó melegeknek-biszexeknek írtam ki!!! Olyan nehéz lenne megérteni ezt? A problémáitokat beszéljétek meg máshol de kérlek ne az én kérdésem alatt. Kérlek aki nem meleg vagy nem biszex NE ÍRJON IDE SEMMIT! KÖSZÖNÖM!
ápr. 28. 14:53
 26/44 anonim válasza:
Szerintem inkább készülődj a következő Pridodra öcsi vagy nézd a Netflixet szivárványszínű pólóban!
ápr. 28. 14:59
 27/44 A kérdező kommentje:
Feladom... 😂😂😂
ápr. 28. 15:03
 28/44 anonim válasza:
#27 Ez az egyetlen helyes döntés fiam. A fkad mindig is pba vágyott és nem oda, ahol csupa fekáliás lesz.
ápr. 28. 15:18
 29/44 anonim válasza:

Pontosan.

A melegek nemi szervét én is nagyon sajnálom.

Micsoda megrázkódtatást, kellemetlenséget, gusztustalanságot kell átélni annak a szerencsétlen semmiről nem tehető kis hímvesszőnek. Trauma ez neki nagyon.

Ő nem tehet semmiről. Ő egy finom meleg aranyos kis punciba vàgyik, de nem ezt kapja az a szerencsétlen kis pára.

ápr. 28. 15:58
 30/44 anonim válasza:

29

Ezt mond azoknak, akik a lány hátsójába rakják, mert elég sok ilyen van. És ők nem melegek.

ápr. 28. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!