Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy dependens...

Összejönnétek egy dependens személyiségzavaros nővel?

Figyelt kérdés

Nem súlyos, de szeretem ha egy férfi irányít és véd engem. Sokszor bizonytalan vagyok a döntésekben és ezért szükségem lenne a párom megerősítésére az élet nagyobb dolgaiban.Jól nézek ki a visszajelzések alapján , kedves , empatikus , okos vagyok nem veszekszek nem vagyok agresszív sem betegesen féltékeny viszont van ez a betegségem amiről sajnos nem tehetek, szükségem van arra hogy egy férfi legyen az úr a házban és megmondja hogy mit csináljak .Férfiak titeket ez nem zavarna vagy eleve kizárt hogy ilyen nővel együttéljetek?

Néha szorongok és félek bizonyos helyzetektől talán kicsit pánikbeteg is vagyok valószínűleg ebből alakult ki nálam ez a személyiségzavar. Nagyon szeretek szexelni de ott is szeretem ha egy férfi dominál


ápr. 27. 20:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
én 28 vagyok nem irányító típus nem volt még barátnőm de szívesen melletted lennék segítenék dönteni stb. Az élet minden területén alárendelt féle vagyok jó lenne ha otthon én mondhatnám meg mit és hogy is valamilyen szinten.
ápr. 28. 18:50
 12/13 anonim válasza:

Kedves 10-es!


Ne lovald bele magad ennyire!

A kérdező nem jelentkezik, se itt, se privátban...

Talán csak unatkozott...

Szexmániás, üres és elkeseredett férfiként nagyon boldoggá tenne, ha "manipulálhatnám" (boldoggá tehetném) a kérdező hölgyet, akkor is ha ettől megpukkadsz!😁

Semmi közöd ahhoz, hogy mások mitől érzik jól magukat!

ápr. 28. 20:49
 13/13 anonim válasza:

Pár évig talán.


De nem szeretném ezt folytatni 50 évesen is.


Egyébként dolgozni el tud menni? Vagy el is kell tartanom?

ápr. 30. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!