Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy lánnyal szeretnék ismerked...

Egy lánnyal szeretnék ismerkedni pest megyéből és ugyanígy keresek megyén belül?,fiú vagyok 23 éves,szeretek eljárni sétálni,beszélgetni,jól érezni magamat egy lánnyal aki ugyanúgy ezekre vágyik

Figyelt kérdés
máj. 6. 09:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Vannak hobbiaid?
máj. 6. 10:05
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen van,könyveket szoktam gyüjteni,szeretek érdekes könyveket olvasni
máj. 6. 10:15
 3/13 anonim válasza:
Például milyen könyveket?
máj. 6. 10:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Most például vettem nemrég egy könyvet,történelmi jellegű,ókori görög építészetről meg kultúráról szól,de szoktam olvasni fantasyt is,Stephen Kingtöl olvastam pár hónapja most olyat,de például George Orwell két leghíresebb könyvét is sikerült elolvasni,ilyeneket szoktam
máj. 6. 11:36
 5/13 anonim válasza:
Téged láttalak csütörtökön a Corvin mozi előtti könyvesnél?
máj. 6. 18:00
 6/13 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de a beszélgetés,sétálás olyan alap, mindennapos dolgok amikkel nem kelted fel a lányok érdeklődését. Az olvasás meg kitalált részedről, aki ennyit olvas, az biztosan nem így fogalmaz, mint te.
máj. 6. 18:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Direkt írtam röviden mert ahogy megfigyeltem a lányok a tömör de egyszerű írásokra figyelnek fel,másrészt igen a beszélgetés meg sétálás normál dolog de mégis a mai társadalomba sajnos nem igen alap sokszor😅harmad részt meg mint mondtam rövid íráson igen ez igaz nem nagyon látni valakin hogy sokat olvas,de nem baj hogy ezt leírtad így informálódik az ember
máj. 6. 18:30
 8/13 anonim válasza:
Moly.hu-n mi a neved?
máj. 6. 18:47
 9/13 anonim válasza:
1984-ben melyik volt a kedvenc részed?
máj. 6. 19:38
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem szoktam a moly.hu oldalon könyvet venni inkább a bookline meg az európa kiadó oldalán,ott sokkal érdekesebb könyvek vannak számomra és még az antikvár könyvesboltokat ajánlom ott lehet érdekes könyveket venni nagyon jó áron☺️

Másik kérdésre a válasz meg az a kedvenc részem benne mikor smith a barátnőjével titokba találkoznak de a barátja lebuktatja,onnantól vannak a legerősebb pillanatok,most már elhiszi a kedves kérdező hogy nem kamuból írtam hogy szoktam olvasni?😅😊

máj. 6. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!