Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezek a férfiak mit keresnek a...

Ezek a férfiak mit keresnek a puncson és miért vannak egyáltalán ott ezzel a szöveggel?

Figyelt kérdés

" Keresem társam mert nem jó egyedül.. "

folytatása:

" Támogatói kapcsolat kialakítására keresem partnerem! "


30-40 közötti, magas, sportos, egyedülálló, gyermektelen férfiak ilyen és hasonló bemutatkozóval. És egy rakat ilyen van!

Nem hiszem el, hogy nem talál egyetlen nőt sem a való életben "támogatás" nélkül.


Mi van emögött?


máj. 10. 15:44
1 2
 1/16 bolognai a kedvencem válasza:
Valószínűleg valami súlyosabb jellembeli vagy mentális probléma ami miatt nem tud tartós kapcsolatot fenntartani..
máj. 10. 15:47
 2/16 anonim válasza:

Azért van mert így könnyebb nekik az élet. Nem akarnak egy nő felé sem elköteleződni, nem akarnak felelősséget vállalni egy komoly párkapcsolatban a tetteikért!

Inkább fizet egy nőnek és akkor ő a "főnök", azt kell csinálni amit ő mond, de a nőnek kuss van, nem szólhat érte ha más nőkkel is együtt van. Ez egy fajta "szabadságot" jelent nekik. Ennyi.

Vagy hazudik és nem is egyedülálló.

máj. 10. 15:49
 3/16 anonim válasza:

Én a társkeresőkkel nem szoktam foglalkozni, eltévesztették a házszámot, a puncs nem társkereső, gondolom a rosszlányokra sem feleséget keresni mennek. Azt remélik, hogy ott nagyobb eséllyel találnak szép nőt, akinek elég, ha pénzük van és nem zavarja, hogy rondák meg dagik.


A fiatal, sportos pasik a puncson meg valóban fura alakok, voltam ilyenekkel, az egyiknek kötődési problémája volt, érzelmekre kb. képtelen, a másikat izgatta, hogy fizet egy nőnek szexért.

máj. 10. 15:52
 4/16 anonim válasza:
#2 ez téves info, csak mert fizet a szexért, még nem tehet meg mindent, csak azt, ami előre meg lett beszélve. Én nem vállalok se anált, se bdsm-t, se semmi ilyesmit, csak mert fizet, még nem teheti meg ezeket. Sima szexkapcsolatot meg ingyen is találhatnának, én se értem, hogy ilyen pasiknak miért jobb fizetni.
máj. 10. 15:55
 5/16 anonim válasza:

#4:

Én nem olyan dolgokra gondoltam amit te írtál. Hanem olyasmire amire a pénz miatt nem kötelezhető. Tehát nem kell érzelmeket mutatnia, nem kell elköteleződnie egy monogám kapcsolatban, tehát olyan szempontból bármit megtehet amire egy komoly párkapcsolatban nincs lehetősége. Pénzért valóban egy üzlet kötődik és a felek abba egyeznek meg amiben csak akarnak. De a pasast nem lehet számon kérni, mert mindig is egy hivatkozási alap lesz nála hogy ő fizetett.

máj. 10. 16:05
 6/16 anonim válasza:
#5 igen, de erre a célra ott van az ingyenes szexkapcsolat is.
máj. 10. 16:07
 7/16 anonim válasza:

#6:

De az ingyenes szexkapcsolatnál mindkét fél egyenlő, nem dominál egyik fél sem, csak megegyeznek valamiben, és ha a nőnek nem tetszik valami akkor lelép. Ha már az egyik fél fizet, akkor ő lesz a domináns, ő a főnök, főleg ha a másik fél rá van szorulva a pénzre (nagyobb esély van rá hogy így nem lép le).

Én nem ítélem el az ilyesmit, felőlem mindenki azt csinál amit akar.

Én csak a kérdező kérdésére válaszoltam, hogy miért van egyre több ilyen férfi (nem akarnak elköteleződni és felelősséget vállalni).

máj. 10. 16:22
 8/16 anonim válasza:

"Inkább fizet egy nőnek és akkor ő a "főnök", azt kell csinálni amit ő mond, de a nőnek kuss van,"


Nagy tévedésben vagy. Csak azt, amiben megállapodtak.

máj. 10. 16:23
 9/16 anonim válasza:
#7 én évek óta fizetős lány vagyok és nincs olyan, hogy ő a főnök. Ugyanolyan, mint egy szexkapcsolat, csak azt engedem, ami nekem is jó.
máj. 10. 16:30
 10/16 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam, így írtam kettő ilyen jól is kinéző, egyedülállónak mondó 30-as srácra.

Hamar kiderült, hogy mindkettőnél az lehet a baj, hogy nem hagyományos szexet keresnek, hanem valami extra fetish, amiért tulajdonképpen fizetnének eme formában pl. nincs normál/hagyományos szex nála csak anál 100%, vagy nagyon megalázó a nővel szexben (lepisilés, leköpés stb.)


De, ha ez mindegyikre igaz, akkor ennyi aberrált fiatal van!?

máj. 10. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!