Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamennyire színvonalas,...

Valamennyire színvonalas, kulturált társkereső app?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy rossz kérdés, mert ilyenre viszonylag kicsi az esély, de hátha.

22 éves lány vagyok, és dolgozom, mellette tanulok, szóval nagyon eljárni ismerkedés szempontjából nem tudok, mert ha van időm menni valahova, akkor olyan tevékenységet keresek, amit szeretek, és ott nem igazán lehet ismerkedni (múzeumlátogatás, várlátogatás, túra). Ja igen, a szakon nálunk csak nők vannak, szóval az is kizárva.

Szóval arra gondoltam, kipróbálom az online ismerkedést, de olyan felületet próbálnék találni, ahol kisebb az esélye a trollkodásnak. Nem baj ha fizetős, inkább bevállalom, megérne annyit.



máj. 11. 19:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, az lemaradt, hogy tudom, a neten én is rá tudok keresni, de engem első sorban a személyes tapasztalatok érdekelnek.
máj. 11. 19:22
 2/12 anonim válasza:

Egy másik kérdéshez már megírtam, ide másolom:


A társkereső nagyon függ a fent lévő emberektől.



Mondhatom azt, hogy pl a Facebook társkereső nagyon jó, ingyenes, ugyanúgy meg tudod nézni, hogy ki kedvelt, vissza nézheted akit elutasítottál, van egyezési kalauz, ami segít megtudni, hogy a másik hogyan szeret ismerkedni.



De hiába mindez, ha kevés ember van ott, ha az ottaniak bunkók, ha nem keresik azt amit te, stb.



Hiába jó technikailag egy társkereső, ha a rajta lévő emberek miatt semmi jelentős sikered nincs.

máj. 11. 19:37
 3/12 anonim válasza:

Ha nem egyértelmű, kiegészítem:


Mivel mindegyikre bárki regisztrálhat és nem szűrik ki őket (legalábbis nem viselkedés alapján), így mindenhol vannak "trollok", rosszindulatú és műveletlen emberek.


Nem hiszem, hogy van olyan társkereső, ahol nincsenek. Legalábbis saját tapasztalatom szerint.


#1 voltam.

máj. 11. 19:40
 4/12 anonim válasza:

szia! Én is hasonló indokok miatt regisztráltam Bumble-re, amit egy barátnőm ajánlott.

Én szeretem. Eleve jól szórakoztam a profilom készítésével, mert vannak ilyen kérdések meg "kvízek", megadhatsz pl 5 dolgot, hobbit, ami fontos neked, válaszolhatsz a profilodon 3 dologra sok-sok megadott kérdés közül (pl random tehetséged, mik a green/red flegjeid, milyen lenne a tökéletes első randi, hova utaznál el szívesen, mi a reggeli rutinod, mi mosolyogtat meg, stb). De ilyen alapdolgok is, hogy milyen magas vagy, milyen vallású vagy, milyen politikai beállítottságú, mit keresel pontosan: kapcsolatot, kalandot, még nem tudod, stb stb.

Vannak hátrányai, pl van bizonyos számú jobbra húzás, amit elhasználhatsz, és ha te nem húzol jobbra valakit, nem láthatod, hogy ki volt az, aki még téged jobbra húzott. De ha fizetsz valamennyit, akkor ezt pl meg tudod nézni.

Illetve, ami nagyon fontos, hogyha match van, akkor neked, lánynak 24 órád van írni a srácnak, akinek szintén 24 órája van válaszolni. Azt hiszem 2 válasz után már korlátlanul tudtok beszélgetni.

Szerintem egészen igényes, érdemes lehet kipróbálni. Veszíteni nem veszíthetsz vele, szerintem a creepybb figurák inkább tinderen lehetnek, de tudom, hogy másnak ott is voltak jó kapcsolatai.

máj. 11. 20:19
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tudom, sajnos ez merőben attól függ, hogy kik vannak éppen jelen az adott platformon, és pontosan ezért végzek előtte egy kis kérdezgetést, hogy ki melyiket tartja jobbnak. A Tinderről hallottam, hogy nagyon alacsony színvonalú, és sokan csak egyéjszakás kalandot keresnek.

máj. 11. 20:27
 6/12 anonim válasza:
Facebook társkereső. Egyrészt mert itt ismertem meg a barátomat, másrészt meg azt gondolom, azért jobb mint a többi, mert ide csak fb profilon keresztül tud mindenki regisztrálni, és nem hiszem, hogy ha valaki trollkodni akar, akkor ennyi energiát belefeccolna egy kamu fb profil+társkereső profil létrehozásába, amikor pl. tinderen ugyanezt megteheti sokkal egyszerűbben. Illetve látod a közös ismerősöket a delikvensekkel, ezáltal tudsz következtetni minden további előtt arra is, hogy milyen emberekkel van jóban a másik, ezáltal kb milyen karakter lehet, illetve milyen körökben mozog, stb. (Persze nem ezek a legfontosabbak, de ez is lehet egy szempont.)
máj. 11. 21:17
 7/12 anonim válasza:

Random, de hátha segít kicsit természetesebben új emberekkel találkozni: túraklub jellegű csoportokat azért látogathatnál. Ott a tevékenység miatt jól érzed magad amúgy is és hasonló érdeklődésű emberek között leszel. TTT-n (Teljesítménytúrázók Társasága) pl. körülnézhetsz, ha találsz kedvedre való túrá(ka)t, menj el, akár ismerőssel. Nem társkereső klub, természetesen! Pont ezért jó. Sziklamászó klub szintén jó lehet, egy halom jó fej van ott, valószínűleg jól fogod magad érezni velük.


És igen, ha táncbolond lennél, azt mondanám, jár el pl. milogákra tangózni, szintén tök jó közösség. Arra akarok kilyukadni, jó ötlet lehet olyan társaságba járni, ahol neked való tevékenység mentén hasonló értékrendű emberekkel találkozhatsz személyesen, viszonylag nagy számban. Ha csak új barátaid lesznek onnan, az is nyerő, de fogadnék, hogy nekik is vannak barátaik, akikkel előbb-utóbb megismerkedsz.


Szerintem értékesebb, feltöltőbb tevékenység, és a potenciális siker is nagyobb, mint alkalmazással.


Természetesen csak gondolatébresztő, te jobban tudod, mi a neked vállalható, szimpi módszer!

máj. 11. 21:23
 8/12 anonim válasza:
Ha fiatalabb lennék, szívesen elmennék veled pl. múzeumba, én is nagyon szeretek nézelődni, leragadni egy-egy tárgy mellett, elolvasgatni a feliratokat stb. A társkeresőkről nincs túl jó véleményem, egyikről sem. Nőként legalább még lájkokat, megjelöléseket kaphatsz, férfiként én 99%-ban még ennyit sem kapok. Több társkeresőt is kipróbáltam (Badoo, Fb, Tinder, Randivonal), de egyre inkább azt érzem, hogy értelmetlen. Ha teheted, akkor inkább élőben próbálj ismerkedni, pl. túratársakkal, vagy ha múzeumban nézelődsz, és látsz egy számodra rokonszenves srácot, akkor vele.
máj. 11. 21:32
 9/12 anonim válasza:
Esetleg ott van még az Elittárs, az fizetős azt hiszem, de egy barátnőm onnan ismerte meg a párját, előtte évekig próbálkozott máshol is online.
máj. 11. 21:44
 10/12 Barnabas333 válasza:
6,9 én is ezeket javasolom.
máj. 12. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!