Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve bisex/leszbi csajok...

Van kedve bisex/leszbi csajok közül valakinek ismerkedni vagy beszélgetni? Átlagos testalkatú vagyok. Írjatok nyugodtan

Figyelt kérdés

máj. 17. 07:53
 1/5 anonim válasza:

Legalább a korodat is kiírhattad volna,meg hogy milyen korosztályba ismerkednél :)

Sok sikert kívánok!😌

máj. 17. 08:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz az kimaradt. 29 vagyok. Max 40ig érdekelne.
máj. 17. 10:10
 3/5 anonim válasza:
Ha gondolod írj :)
máj. 17. 12:21
 4/5 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek én is :)
máj. 18. 11:36
 5/5 anonim válasza:
Nem akarok beleszólni. Én férfi vagyok. De szerintem a kérdező szexelni akar. Csak azt nem értem hogy ilyenkor miért csak beszélgetésre keres valakit . Ezt nem csak rá mondom hanem úgy általánosságban. Srácok is kiírnak olyan kérdést, hogy lenne kedve beszélgetni valamelyik lánynak. De itt ennél a kérdésnél szerintem világos hogy nem csak ismerkedni/beszélgetni akarna, hanem szexelni. És a válaszolók is odaírják hogy szívesen beszelgetnének. Miert nem egyenesen írják hogy kölcsönös szimpátia esetén lenne kedvük szexelni? Ez így olyan.. komolytalan
máj. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!