Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Neten, buliban, esetleg...

Neten, buliban, esetleg nappal az utcán érdemes leginkább ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok.

máj. 20. 16:49
 1/7 anonim válasza:

Neten csak akkor ha kötélből vannak az idegeid, és sok szabadidőd van.

Buli jó ötlet lehet, bár nem mindegy milyen buli.

Utcán, hát honnan tudod ki milyen passzban van, hova tart éppen. Lehet éppen a háta közepére sem kíván.

Én különböző programokat javaslok inkább, meg közös ismerősöket.


Nekem például nem sok választásom van, mert egyedül nem járok sehova, csak ritkán, barátok nincsenek, szóval a neten fogok majd próbálkozni.

máj. 20. 16:56
 2/7 anonim válasza:
Neten a legnagyobb a merítés. Buliban könnyebb talán. Utcán manapság nagyon nagyon jó duma kell hozzá sztem, már ha férfi keres nőt. Nőknek bárhol bármikor könnyebb talán.
máj. 20. 17:00
 3/7 anonim válasza:
Mindenhol érdemes nyitottnak lenni, sohasem tudhatod hol talál rád az igazi.
máj. 20. 17:06
 4/7 anonim válasza:
#3 az igazi? Sehol, mert olyan nincs. Nem azért jó egy kapcsolat, mert vkik megtalálják az igazit. Ha egy pár dolgozik a kapcsolaton, akkor az egy jó kapcsolat lesz. Ha nem dolgoznak rajta, akkor rossz kapcsolat lesz. A többi csak belemagyarázás.
máj. 20. 17:08
 5/7 anonim válasza:
Teljesen egyetértek, az igazit úgy értettem, akivel szívesen összejönnél.
máj. 20. 17:10
 6/7 anonim válasza:
Utcán nekem sikerült egy csaj,de én top vagyok. Nem volt egyszerű
máj. 20. 17:22
 7/7 anonim válasza:
Lassan már sehol sem érdemes, ha férfi vagy, egy nő meg gyakorlatilag bárhol és bármikor találhat magának valakit, ha akar. A társkeresőkön csak akkor van esélyed, ha vagy nagyon jól nézel ki, vagy látszik rajtad, hogy te vagy a HMCS. Közösségi oldalakon még akkor is nehéz, ha pl. közös csoportokban vagytok benne. Egyéb netes felületeken meg nem nagyon ismerkednek a nők, mondván, "ki tudja, ki van a másik oldalon". Bulizni nem járok, így erről nincs tapasztalatom, de szerintem ott sem nagyon lehet ismerkedni, én legalábbis nem tudom elképzelni, hogy az alkoholtól-drogtól elkábult emberek (tisztelet a kivételnek) a zenének csúfolt dübörgés közepette könnyen tudnának értelmes beszélgetéseket folytatni. Utcán megint csak esélytelen, gyakorlatilag szatírnak fognak nézni, vagy legjobb esetben is olyan bunkónak, aki gátolja őket a mindennapi tevékenységeik végzésében.
máj. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!