Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kezdenél valakivel új életet...

Kezdenél valakivel új életet úgy, hogy nem rég ismerted meg de szimpatikus és motivált?

Figyelt kérdés

33 éves f vagyok és azt hiszem a legjobb most az lesz számomra ha egy teljesen új életbe vágok bele. Egyedül vagyok és azon gondolkodtam tök jó lenne ha valaki másnak is pont ugyanezek lennének a tervei. Én simán benne lennék egy ilyen társulásba, szimpátia alapján persze.


Van itt ilyen lány amúgy?



#ismerkedés #új élet #társkeresés #Belevágni az ismeretlenbe #Közös újrakezdés
máj. 20. 22:59
 1/4 anonim válasza:

Az a "lány" milyen életkorú legyen? Alsó és felső korhatár tartomány megadása? Az ország melyik régiójából?


Közös érdeklődési pont (hobbi, tanulmányok, végzettség esetleg...?)

A kapcsolat minőségének meghatározása? Életkörülmények felvázolása,

amelyet elvárnál, hogy már meglegyenek? Dolgoznál-e azért a célokért?

máj. 21. 06:56
 2/4 anonim válasza:
Ennyi alapján garantaltan nem
máj. 21. 08:13
 3/4 anonim válasza:
Nem.
máj. 21. 16:34
 4/4 anonim válasza:
Álmodozzon csak a királylány. tegyen azért hogy engem meggyőzzön arról hogy akarjak vele összeköltözni. Nem tud olyan lehetőséget nyújtnai amitől megjönne hozzá a kedvem.
máj. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!