Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan NŐ, akit ilyen...

Van olyan NŐ, akit ilyen kattosan is érdekelnék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy defektesen a kerék sem gurul és azt is biztosra veszem, hogy a válaszok 99%-a a "nem, maradj egyedül, incel lúzer 'csög" színvonalú lesz, én viszont a maradék 1%-ot keresem, akinek felkeltem az érdeklődését a hiányosságaimmal együtt. Kizárólag (gyárilag) NŐ érdekel, a 20-35-ös korosztályból (+/- 1-2 év), párkapcsolati célzattal, rég kinőttem a játszadozásból.


Amit tudok nyújtani:

(- gumiszalag...)

- alapvető sablontulajdonságok összelegózott kis kupaca (empátia, gondoskodás, jóindulat, kedvesség, képzelj el egy okleveles jófiút, na, az mind illik rám - jó is, rossz is SAJNOS)

- Krisztusi kornyi élettapasztalat (de az elég tömény, mondhatni balkáni)

- 170pár centi, két lábon járó szerencsecsomag

- (szar, de) humor

- soha a büdös életben nem ittam alkoholt, de még egy szál cigit sem szívtam el, továbbá a droggal is csak a Wikipédián találkoztam (magamtól vagyok így ilyen idióta)

- főbb skilljeim (?!): szinte bárhol képes vagyok élni és megélni, előttem nincs olyan, hogy távolság, bárhova el tudok menni (mármint lábbal is akár), az idiótaságaimon tudok többedmagammal a legjobbat derülni, viszonylag kreatív vagyok, így mellettem nemigen lesznek unalmasak a hétköznapok, ráadásul olyanok a munkáim, amiket bárhol elvégezhetek, így nincs rajtam póráz semmilyen irányból. Ja, meg még biztos van valami, de ezzel elérkeztünk a hiányosságaimhoz:


- Irtó rossz a memóriám és mellé még szétszórt is vagyok, így előfordul, hogy Jóanyám mellett is elsétálok köszönés nélkül az utcán

- nem szeretem a tömeget, így ritkán megyek emberek közé

- a gyerekeket még kevésbé, így közéjük meg még ritkábban (cserébe bármilyen állatot elfogadok a malamuttól a tücsökig)

- már magától a "randi" szótól is lever a víz, nálam a találkozó vagy aktív, vagy semmilyen

- kifejezetten szarul érzem magam ebben az egyre elbaszottabb világban, így igyekszem minél többet a természetben, vagy csendes helyen lenni, ami azt jelenti, hogy velem a shoppingolás, koncertezés, vagy színházba járás nem annyira opció (utóbbihoz még műveletlen is vagyok, szóval +1 hiányosság)

- önbizalmam a béka segge alatt keresendő (és erre az elmúlt évek rátettek egy lapáttal)

- mint a mellékelt ábra mutatja, hajlamos vagyok a szófosásra, ezért (is) meg leszek szólva.


Van még bennem jó és rossz is, teljesen kiadni magam nem szeretném, legyen ez egy szedett-vedett trailer. A hulladék filmet is megnézik páran, talán egy embernek még a tetszését is elnyeri, erre játszom én is. Ha végigolvastad és úgy érzed, meg tudnál a fentiekkel barátkozni, írj itt, vagy privátban.


máj. 21. 16:20
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Hát figyelj kérdező! Szerintem nincsen veled semmi komoly baj, egyszerűen csak kiégtél ettől az egész bolondériától, ami ebben a világban megy. Tuti, hogy találsz magad mellé egy hozzád való nőt, nem hiszem, hogy melletted unalmas élete lenne bárkinek is. :D Aztán, hogy ezt mennyi ideig bírja a csaj, az majd kiderül úgyis! Sok sikert!
máj. 21. 16:33
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valóban a kiégés jeleit tapasztaltam magamon, de ki nem?!
máj. 21. 16:35
 3/27 anonim válasza:
Üdv 2024-ben! Lesz ez még 2025 is :D
máj. 21. 16:38
 4/27 anonim válasza:
Ha megérjük!;)
máj. 21. 16:39
 5/27 anonim válasza:
Hát itteni csajok 99.9%nál tuti ezerszer több szemelyiseged van. Szerintem szerencsések lehetnének h van olyan fiú akinek van személyisége. Inkább teged sajnallak hogy nincs hozzád való lány, de remélem találsz.
máj. 21. 16:48
 6/27 anonim válasza:
Vannak azért itt normális nők többen is, csak reméljük mernek nyitni és akkor lehet a dologból valami!
máj. 21. 16:50
 7/27 anonim válasza:

Üdv Kérdező!


Én 40 évesen nyomom!

Hajrá!

Őszintén drukkolok!


Egy kolléga.


(A világ és az élet nem olyan szar!

A nők pedig csodálatosak!)

máj. 21. 16:52
 8/27 anonim válasza:
Kitartást!
máj. 21. 17:38
 9/27 anonim válasza:

Túlzott őszinteség ≠ siker. "Itt vannak a rossz tulajdonságaim, de mellette vannak még rosszabbak is". Mint egy veled egykorú, sikertelen férfi mondom ezt: ezzel nem tudod meghatni a nőket, és szánalomból nem adnak esélyt az ismerkedésre.


Ha különc vagy, ne úgy invitálj egy leendő társat, hogy "gyere, ússzunk együtt a szarban!", hanem mutasd meg a pozitívumot a saját, furcsa kis világodban. Ne a rossz tulajdonságokkal hívd fel magadra a figyelmet, hanem a jóval.

máj. 21. 17:39
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztatást! Teljesen másra számítottam, megleptetek. :)
máj. 21. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!