Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes, megéri-e használtan...

Érdemes, megéri-e használtan venni még Saab-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Saab 9-5-ös modellei, viszont sokat nem találtam róla az interneten, hogy mennyire megbízhatóak, fenntarthatóak-e, ilyesmi. Véleményekre lennék kíváncsi főleg. Köszönöm!

2019. júl. 28. 22:29
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
27%
Egy évek óta eltünt,becsődölt már nem létező gyártóról beszélünk,aki amig a piacon volt addig sem alkotott semmi különösebben maradandót!El nem tudom kepzelni hogy mi lehet csábito egy ilyen gépben,de te tudod!Nepitel.hu-n nezzel szet.
2019. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
ezek ha jól emlékszem, Vectra alapúak. Igaziból nagy bajuk nincs, elég sokan szerelnek Saabot, szerintem egy szerelőt kérdezz róla, aki ezzel foglalkozik. Szerintem megvehető.
2019. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A Saab 9.5 egy álom!

Én is imádom a formáját szerintem vedd nyugodtan. A fenntartási költségek... Hát igen.

Valahol egy luxus autó még mindig.


Az automatát felejtsd el!

2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SándorÚr ***** válasza:
70%
anno nagy álmom volt ez a kocsi, igen Vectra alapú. Azt olvastam a motor hűtésével vannak gondok, a motor eleje jól lehűl, de a hátsó rész marad meleg ezért a motor kicsit deformállódik, a főtengely csapágy gyorsan tönkre megy ez miatt. Azóta már nem nem szeretem annyira ezeket a kocsikat. Ha nagyon komolyan gondolod a vásárlást, jobb inkább beregisztrálni Saab fórumokba
2019. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A gond a karosszéria elemekkel lehet, azt fogsz nehezen találni. A többi Opel, nagyrészt.
2020. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dbrasco minden Saabos kérdéshez ezt a választ másolja be.


Saab tulajként írom:

9-5 nem Vectra alapú, a 93 az ami többé-kevésbbé a C Vectra testvére.


1998-2003 között gyártott benzines 9-5 rizikós. Kb 200ezrenként bele lehet futni egy motorgenerálba, mert csapágyas lesz a motor. A 2003utániak sokkal jobban ajánlhatóak. De ha felhívod A sziki car-t ők részletesen elmondanak mindent, mindig szívesen adnak tanácsot.

2020. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!