Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a végsebessége a...

Mennyi a végsebessége a Piaggio Liberty 50-nek? (ilyen robogóm van, csak sajna a kilóméter órája nem működik, így nem tudom mennyi a vége. )

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek a fosok 60-70nél többet nem mennek
2010. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért lenne fos? Amúgy meg robogó, aki száguldozni akar, az nem ilyenen fog, kivéve a "rajokat"... Amúgy meg ha fogalmad sincs ("szerintem"), akkor minek írsz? Hülyeségre meg az oltogatásra senki nem kíváncsi..
2010. júl. 12. 22:35
 3/4 anonim válasza:

Nekem is egy 50es, 4ütemű Liberty-m van. 50-55 a vége. Szervizben azt mondták,hogy ez a normális, ettől többet sosem fog menni, de akárhogy megpakolod, vagy akár ketten utaztok rajta, akkor is hozza ezt a teljesítményt.


üdv!

2011. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem értek egyet azzl hogy fos. szerintem nagyon nagyon jó motor mert sokat megyek ilyennel. a 2 ütemű nagyon megy alattam 85-öt is bár könnyű vagyok. de súly alatt is 70et simán megy bármikor bármilyen emelkedőn.
2012. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!