Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Válogatós vagyok, nem találok...

Válogatós vagyok, nem találok megfelelő autót, mit tanácsolsz? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés

Aki ideges lesz a kérdéstől, az inkább ne is válaszoljon, köszönöm! Szőke nő vagyok, ezt leszögezném. Max 6-700 ezrem van autóra, nem 2 éveset akarok, de vannak kizárható márkák. BMW, Mercedes, Audi kilőve, Régi Swift nem tetszik, az újabb igen, de drágább. Francia kocsikról rosszakat hallok, félek tőlük. Illetve nem tipikus női autót szeretnék, pl Clio. 10-15 éves Mazdák állítólag rohadnak, Opel Astra uncsi. A Lada még tetszene is, de nem bírom eltekerni a kormányt.

Mostanra már biztos mindenki elkattintott a kérdésemről.:) De ha te nem, akkor ajánlhatnál ezeken kívül valamit. Ha létezik egyáltalán még valami. Köszönöm szépen!



2019. szept. 19. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Méretben mégis mekkora kellene?

Toyota Yaris elég, vagy az kicsi?

600-700ezerért tizenéves autót adnak, és bem csak a vételár lesz a költség, szervizelni is kell, az mese, hogy nem kell rá költeni.

Egyébként, ha a második generációs Swift tetszik, mi a kérdés valójában?

2019. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Beviz Elek ***** válasza:
28%
Corolla, Avensis, Accord?
2019. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Skoda Fabia
2019. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nissan almera
2019. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mik az igényeid mennyit mennél vele naponta, vagy ha egyáltalán napi használatos autó lenne, ha heti 2-3 alkalommal használnád, de hosszú utakra akkor dízelben gondolkodj, ha nem akkor csak benzinesbe főleg ha napi szinten használod városi autóként.

Én azt mondom Toyota Corolla, az alkatrész picit drága hozzá, viszont nagyon megbízható, és tartós autó főleg ha vigyázol is rá. elég jó áron lehet már kapni 2002 körüli évjáratúakat vagy annál picivel fiatalabbakat is, ami pénzed van rá abból talán egy 2003-as vagy 2004-es esetleg kijön. Opel Astra írtad hogy az neked uncsi de az sem rossz, de inkább az Opel Corsát is nézd meg esetleg a Vectrát de ha nem igényelsz nagy autót akkor a Corsa-t javaslom azok is jó gépek.

Esetleg a Skoda Fabia, meg még a Ford amit ajánlani tudok neked, abból is inkább a Mondeo-t javaslom.

2019. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Ford Fiesta. (Nekem van egy olyan pirosba srác vagyok, de cuki autó igaz 3 ajtós és én azokat nem szeretem, de a sajátot kimondottan szeretem) Ford Ka, rettentő helyes és ügye ez a kettő viszonylag biztonságos is, jó, nem egy Volvo, de Swiftemre ha ráülök behorpad, ha Fifikére rácsüccsenek akkor érzem, hogy nincs ilyen gond. Vagy a Ford Puma, azért írok csak Fordot mert Te szerintem belül egy Fordos csaj vagy. :)
2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Max 600-700ezer van megadva, és még azt sem tudjuk, hogy az csak a vételár, vagy ninden szükséges plusszal annyi...

Tehát nagyon nem érdemes elrugaszkodni, ha a megbízhatóság is szempont, abba nem nagyon fér bele a dízel, és a Ford Mondeo sem...

Ennyiért találhat egy vállalható állapotban lévő szívó benzinest, talán még a Ford Focus bele férhet, de az se bizos, Mondeora több kell.

Alapvetően kellene valami elképzelés, fölösleges dobálózni márkákkal, tipusokkal, amíg azt sem tudjuk, a kérdezőnek kb milyenek az igényei

2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl sokat szemeztem:fiesta,focus, és colt-al (habár az erősebb kivitellel és nagyobb kerettel)
2019. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mitsubishi Colt.

Egyszerű mint a faék, a formája olyan kis gömbölyű-semmilyen, kici-óccó.

2019. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, pattantak a zöld pacsik! Az összes ajánlott típust meg fogom nézni.
2019. szept. 19. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!